Cyber Security Engineer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.03.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Uz ekspertizu svojih stručnjaka, a na što smo iznimno ponosni, ističemo se i po radu s najboljim, trenutno dostupnim, security rješenjima na tržištu. Radimo sa zanimljivim tehnologijama i na atraktivnim projektima što naše inženjere jako veseli. Kontinuirano potičemo razvoj svojih ljudi kroz dodatne edukacije, konferencije i razna Cyber Security događanja.

Od tehnologija koje najviše koristimo izdvajamo CyberArk PAM, Silverfort Identity Firewall, Palo Alto XSOAR i XDR kao trenutno najatraktivnije tehnologije uz koje radimo i s nizom drugih poput Check Point, F5, Trellix, Cisco, IBM, Tenable i sl.

Koje su prednosti rada u CS-u?
· odlična ekipa stručnjaka na području informacijske sigurnosti
· korištenje LABa za testiranje i usvajanje novih tehnologija
· plaćene edukacije i certifikate te mogućnost odlaska na stručne konferencije
· klizno radno vrijeme
· mogućnost hibridnog rada
· MultiSport kartica
· božićnica, regres, dar za djecu

Po čemu je CS poseban?

CS je moderno i stabilno trgovačko društvo koje je preko 30 godina prisutno na tržištu te zapošljava preko 160 stručnjaka iz različitih područja pri čemu u poslovanju pokriva praktički sve aspekte informatičke tehnologije i poslovanja naših klijenata.

Naša strategija je ulaganje vlastitog vremena, želje za napretkom, znanja i kapitala u stalni rast ukupnog kapaciteta i sposobnosti.

To nam pak omogućava ispunjenje, za nas, tri podjednako važna cilja:

· našim djelatnicima, koji su naša najveća vrijednost, nastojimo osigurati radnu okolinu koja će za njih biti ugodna te im omogućavati profesionalni i osobni napredak u karijeri uz konstantu podršku,
· klijentima želimo donijeti dodanu vrijednost, inovaciju i konkurentnost u poslovanju
· pri čemu nastojimo osigurati stabilnost i rast CS-a kao i stalno širenje portfelja znanja i usluga koje pružamo.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od Vas?
· interes i želju za vlastitim razvojem u cyber security području
· poznavanje Identity security područja, no poželjno je i znanje u drugim segmentima
· rad s Windows i Linux operativnim sustavima
· dobro poznavanje mreža i mrežnih protokola
· aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
· proaktivnost
· diplomu matematičkog, tehničkog ili računalnog smjera
· vozačku dozvolu B kategorije

Ako Vam sve navedeno zvuči zanimljivo te ste u potrazi za novim prilikama – javite se! Čeka Vas brz i učinkovit selekcijski postupak.
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno