Customer Support Officer / CSO prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.12.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Customer Support Officer / CSO prodaja (m/ž)

• Unos podataka u softwerski sustav
• Obrada narudžbi kupaca i dobavljača
• Izrada izvještaja
• Provođenje konsignacija
• Korespodencija s kupcima i ino dobavljačima

Radno vrijeme od 08.00 -16.00, ugovor na neodređeno vrijeme.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS
• Engleski jezik – min stupanj B.2
• Vozačka dozvola B kategorija
• Vrlo dobro znanje rada u Microsoft Office-u (Excell i Word)
• Iskustvo rada u ERP sustavima, prednost iskustvo rada s konsignacijama

Prijavite se putem donjeg linka Brze prijave.

Po odabiru kandidata koji zadovoljavaju uvjete natječaja biti će organiziran Skype razgovor i testiranje kandidata na tražene uvjete.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno