Customer Care Agent za hrvatski i njemački (m/ž)

Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
02.12.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
NTH Group je vodeći europski AISP (Application and Infrastructure Service Provider) sa sjedištem u Švicarskoj i lokalnim uredima u nekoliko europskih zemalja. Radimo na zanimljivim projektima za vrhunske svjetske brandove i korporacije pružajući prvoklasne SMS, MMS, Voice i internet tehnologije i svakodnevno doprinosimo tržištu stvaranjem uzbudljivih inovacija. Imaš mogućnost postati dio našeg tima jer trenutno smo u potrazi za Customer Care agentom za hrvatski i njemački jezik.

Vrijedno radimo na tome da naš tim korisničke podrške u svakom trenutku na najkvalitetniji način, u kratkim vremenskim rokovima, rješava upite krajnjih korisnika. Zato nam je važno da si dobro organizirana osoba, ali i da posjeduješ visok nivo empatije prema drugima, ne samo da slušaš, već i razumiješ druge, i nadasve - da želiš doprinijeti našem timu u pružanju vrhunske korisničke podrške. Ukoliko se prepoznaješ u ovome i uz to iskreno vjeruješ u sebe i svoje talente, vrlo je moguće da si baš ti naš idealni kandidat.

Opis posla:
• zaprimanje i obrada e-mailova ili poziva
• koordinacija s drugim odjelima
• periodična izrada izvještaja
• povremeno angažiranje na office management poslovima
• ostali poslovi vezani uz prijevode i administraciju na navedenom jeziku
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• napredne komunikacijske vještine i poznavanje njemačkog jezika
• napredne komunikacijske vještine i poznavanje engleskog jezika
• poznavanje rada na računalu
• inicijativa i ustrajnost
• izuzetna preciznost

Nudimo:
• mogućnost napredovanja i profesionalni rast u međunarodnoj kompaniji
• ugodno i dinamično radno okruženje
• povremeni rad od kuće
• moderan pristup radu
• atraktivne pogodnosti kao što su pristup fitness centrima, godišnje
• proslave i druženja

Ostalo:
• stručna sprema: SSS, VŠS, VSS
• radno iskustvo nije važno
• puno radno vrijeme

Molimo da prijave pošaljete putem 'Brze prijave' ili na adresu: [email protected]

Tražimo radoznalu osobu, koja je spremna učiti. Nekoga tko razumije da su ponekad sitnice baš te koje imaju najveći uticaj na putu ka uspjehu!
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
osnovno