Customer Care Agent za češki jezik (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin, Osijek
Rok prijave:
31.08.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
NTH Group, vodeći europski AISP (Application and Infrastructure Service Provider) sa sjedištem u Švicarskoj i lokalnim uredima u nekoliko europskih zemalja trenutno proširuje svoj tim!

Pridruži se timu koji radi na projektima za vrhunske brandove i korporacije. Osiguravamo prvoklasnu SMS, MMS, Voice i internet tehnologiju korisnicima diljem svijeta, a pritom svakodnevno povećavamo kvalitetu stvaranjem uzbudljivih inovacija. Naše najveće bogatstvo su naši zaposlenici i naša korporativna kultura u kojoj nas znanje, vještine, hrabrost, sposobnost organizacije i timskog rada tjera da idemo naprijed. Brinemo o svojim zaposlenicima i omogućujemo im osobni i profesionalni razvoj!

Opis posla:
• Zaprimanje i obrada upita korisnika putem e-maila ili telefona
• Koordinacija s drugim odjelima
• Izrada tjednih i mjesečnih izvještaja
• Ostali poslovi vezani uz prijevode i administraciju na navedenom jeziku
Posebne pogodnosti:
Nudimo Vam:
• Unapređenje i profesionalni rast u međunarodnoj kompaniji
• Dinamično i simpatično radno okruženje
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• Napredne komunikacijske vještine i poznavanje češkog jezika
• Napredne komunikacijske vještine i poznavanje engleskog jezika
• Poznavanje rada na računalu
• Inicijativa i ustrajnost
• Izuzetna preciznost
• Jasna i koncizna pisana i usmena komunikacija

Ostalo:
• stručna sprema: SSS, VŠS, VSS
• radno iskustvo: nije važno
• puno radno vrijeme
• mogućnost rada od kuće

Molimo da prijave pošaljete putem 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, češki
Poznavanje rada na računalu:
dobro