Content Writer (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin, Zagreb, Osijek
Rok prijave:
23.05.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tko smo?
NTH Grupa iza sebe ima više od dva desetljeća iskustva u razvoju inovativnih mobilnih rješenja te pružanja usluga aplikacija i infrastrukture za telekomunikacijsku industriju i medije. Sa sjedištem u Švicarskoj, uredima diljem Europe i s više od 200 zaposlenika, surađujemo sa svjetski poznatim tvrtkama na dnevnoj bazi, svakodnevno unaprjeđujući kvalitetu i inovativnost usluga koje pružamo.

Tražimo dodatnog člana za naš Product Marketing tim za radno mjesto Content Writer (m/ž)!

Ako si kreativna i ambiciozna osoba te želiš biti dio uspješnog i profesionalnog tima koji je zaslužan za promociju naše tvrtke i proizvoda javi nam se!

Radno mjesto: Varaždin, Zagreb, Osijek

Opis posla:

- korištenje vještina pisanja teksta u marketinškim aktivnostima
- pisanje kreativnih i originalnih tekstova za društvene mreže, newslettere i blogove
- stvaranje sadržaja za web stranice, primjena web analitike
- pisanje tehničke i interne dokumentacije
- primjena SEO i SEM principa
- samostalno istraživanje marketinških trendova, prilagodba sadržaja sukladno provedenom istraživanju i ciljnim skupinama
- općenito sudjelovanje u planiranju marketinških aktivnosti organizacije, sudjelovanje u definiranju glavnih ciljeva i predlaganje rješenja za njihovo postizanje
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od tebe očekujemo:
- minimalno godinu dana radnog iskustva u content writingu
- iskustvo u području digitalnog marketinga
- odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- proaktivnost, sistematičnost i točnost u radu
- interes prema IT industriji i poslovnom sektoru

Nudimo:
- moderan pristup radu i moderne tehnologije
- povremeni rad od kuće i fleksibilno radno vrijeme
- mogućnost dodatnih edukacija
- pogodnosti u obliku dodatnih dana godišnjeg odmora, sportskih pogodnosti, proslave obljetnica u tvrtki i dr.

Zašto se prijaviti?
Radit ćeš u zanimljivom i dinamičnom okruženju, s ekspertima iz različitih područja. Razvijat ćeš se na profesionalnoj i osobnoj razini, naučiti rješavati izazovne probleme, razmjenjivati ideje sa novim kolegama i suradnicima diljem Europe (i šire), a pritom imati stimulativna primanja sukladna znanju i rezultatima.
Radeći na velikim međunarodnim projektima, upoznat ćeš različite potrebe današnjeg tržišta, imat ćeš priliku putovati u inozemstvo, posjetiti brojne klijente i razne korporativne događaje.

Gdje se prijaviti?
Pošalji svoj životopis na [email protected] ili Brzom prijavom, najkasnije do 23.5.2022.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina