Construction Safety Coordinator / Koordinator za sigurnost u građenju (m/f)

Mjesto rada:
Omišalj, Krk
Rok prijave:
25.02.2024.
Plaća:
od 1 200 € do 1 500 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
- Develop and Implement Safety Policies:
Create, update, and implement safety policies and procedures for construction sites.
Ensure that safety regulations and standards are communicated and followed by all personnel.

- Razviti i implementirati sigurnosnu politiku:
Kreirajte, ažurirajte i implementirajte sigurnosne politike i postupke za gradilišta.
Osigurajte da su sigurnosni propisi i standardi priopćeni i da ih se pridržava cijelo osoblje.

- Site Inspections:
Conduct regular inspections and audits of construction sites to identify potential hazards and ensure compliance with safety protocols.
Document and report findings, and recommend corrective actions.

- Inspekcije lokacije:
Provodite redovite inspekcije i revizije gradilišta kako biste identificirali potencijalne opasnosti i osigurali usklađenost sa sigurnosnim protokolima.
Dokumentirajte i izvijestite o nalazima te preporučite korektivne radnje.

- Training and Education:
Develop and deliver safety training programs for construction site personnel.
Ensure that all workers are adequately trained on safety procedures, proper equipment usage, and emergency response protocols.

- Trening i obrazovanje:
Razviti i provesti sigurnosne programe obuke za osoblje na gradilištu.
Osigurajte da su svi radnici adekvatno obučeni o sigurnosnim postupcima, pravilnom korištenju opreme i protokolima za hitne slučajeve.

- Incident Investigation:
Investigate accidents, incidents, and near misses to determine root causes and contribute to the development of preventive measures.
Maintain accurate records of incidents and their resolutions.

- Istraga incidenta:
Istražite nesreće, incidente i zamalo nesreće kako biste utvrdili temeljne uzroke i pridonijeli razvoju preventivnih mjera.
Održavajte točnu evidenciju incidenata i njihovih rješenja.

- Safety Meetings:
Organize and lead safety meetings to communicate important safety information, address concerns, and promote a culture of safety among construction teams.

- Sastanci o sigurnosti:
Organizirajte i vodite sastanke o sigurnosti kako biste prenijeli važne sigurnosne informacije, riješili probleme i promicali kulturu sigurnosti među građevinskim timovima.

- Emergency Response Planning:
Develop and maintain emergency response plans for construction sites.
Conduct drills and exercises to test the effectiveness of emergency procedures.

- Planiranje odgovora u hitnim slučajevima:
Razviti i održavati planove hitnog odgovora za gradilišta.
Provedite vježbe i vježbe za testiranje učinkovitosti hitnih postupaka.

- Personal Protective Equipment (PPE):
Monitor and enforce the use of personal protective equipment (PPE) by all personnel.
Ensure that the right PPE is available and in good condition.

- Osobna zaštitna oprema (PPE):
Pratiti i provoditi korištenje osobne zaštitne opreme (PPE) od strane cjelokupnog osoblja.
Osigurajte da je odgovarajuća OZO dostupna iu dobrom stanju.

- Coordination with Contractors:
Collaborate with contractors and subcontractors to ensure that their safety practices align with the overall safety plan.
Address safety concerns and facilitate communication regarding safety requirements.

- Koordinacija s izvođačima radova:
Surađujte s izvođačima i podizvođačima kako biste osigurali da su njihove sigurnosne prakse usklađene s cjelokupnim sigurnosnim planom.
Pozabavite se sigurnosnim problemima i olakšajte komunikaciju u vezi sa sigurnosnim zahtjevima.

- Regulatory Compliance:
Stay informed about local, state, and federal safety regulations applicable to construction sites.
Ensure that the construction site is in compliance with all relevant safety standards.

- Usklađenost s propisima:
Ostanite informirani o lokalnim, državnim i federalnim sigurnosnim propisima koji se primjenjuju na gradilišta.
Osigurajte da je gradilište u skladu sa svim relevantnim sigurnosnim standardima.
Posebne pogodnosti:
- Satisfactory compensation
- Company Insurance and much more
Vrsta posla:
stalni radni odnos, honorarni posao / freelance

Must have 2 or more years of experience in the field with a basic level of English, as well as basic knowledge of computers and software.

Please apply via application link below.
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine