CNC tokar (m/ž)

Mjesto rada:
Razne lokacije - Nizozemska
Rok prijave:
13.05.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Rad na Mazak SQT 300M and QT 350M i Mazak Integrex
Rad u smjenama – 2 ili 3 smjene
Proizvodnja alata koji se koriste za bušilice na platformama
Posebne pogodnosti:
Naše usluge su potpuno BESPLATNE

Samo na ugovor stranog poslodavca

Samo provjerene ponude

Ponuda je namijenjena samo osobama koje posjeduju EU državljanstvo

Nudimo:
- zaposlenje pod nizozemskim uvjetima – nizozemski poslodavac
- atraktivna plaća 17,00-20,00 EUR neto / satnica
- smještaj organizira poslodavac (jednokrevetna soba)
- proces zapošljavanja i rješavanja formalnosti traje 2-3 radna dana
- doprinose i poreze poslodavac plaća u Nizozemskoj
- mogućnost prekovremenih ovisi o projektu
- mogućnost profesionalnog razvoja i dugoročne suradnje
- podršku našeg regrutacijskog tima tijekom i nakon zapošljavanja
- naše usluge su besplatne (između ostalog: prijevod i profesionalna priprema životopisa na njemačkom/engleskom jeziku u svrhe zapošljavanja)
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Nizozemska

Znanja i kvalifikacije:
- komunikativno znanje engleskog jezika
- iskustvo u gore navedenoj profesiji – minimalno 2 godine
- vozačka dozvola kategorija B
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine