CNC operater (m/ž)

Mjesto rada:
Farkaševec Samoborski
Rok prijave:
25.07.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
METUS d.o.o. je hrvatsko-švedska kompanija i međunarodno priznat partner najpoznatijim tvrtkama na području vertikalnog prijevoza. Na siguran, kvalitetan i pouzdan način projektiramo, izvodimo i održavamo sve vrste dizala. Naš dugogodišnji rad i praćenje visokih standarda struke rezultirao je nizom reprezentativnih internacionalnih projekata, prilagođenih specifičnim zahtjevima klijenta, uz ostvarivanje svih estetskih i funkcionalnih zahtjeva. Značajan rast i širenje poslovanja povećava i našu potrebu za novim zaposlenicima.

Ako tražite dinamičan posao u uspješnoj kompaniji, visoko profesionalno i poticajno radno okruženje, pozivamo vas da postanete dio našeg tima!

Opis posla
• rad i praćenje rada na CNC strojevima (apkant savijačica), nabavka alata te prilagođavanje strojeva izradi proizvoda
• rješavanje tehničkih problema pri izvedbi projekata
• izrada i čuvanje arhive proizvoda
• sudjelovanje u izradi prototipova i razvoju proizvoda
• evidentiranje i rješavanje nedostataka na proizvodima
• unapređuje proizvodnog procesa koordinacijom svih navedenih aktivnosti
• odgovarnost za kvalitetno obavljanje preuzetih poslova i radnih zadataka
• provođenje mjera zaštite na radu
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- mogućnost profesionalnog i osobnog razvoja
- poticajnu i ugodnu radnu atmosferu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- SSS
- radno iskustvo prednost nije uvijet
- korištenje programom za simulaciju koji služi za programiranje CNC stroja i izvođenje 3D simulacija obrade

Ukoliko zadovoljavate uvjete i želite postati dio Metus tima, prijavite se putem linka za prijavu zaključno s 22.07.2022.

U selekcijski proces biti će uvršteni kandidati koji zadovoljavaju navedene uvjete natječaja
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola