Član kabinske posade zrakoplova - školovanje (m/ž)

Mjesto rada:
Velika Gorica
Rok prijave:
10.03.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Školovanje za Člana kabinske posade zrakoplova (m/ž)
- 30 kandidata
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Navršenih 18 godina života
- Završena srednja škola
- Hrvatsko državljanstvo
- Aktivno znanje engleskog jezika, a poželjno znanje barem još jednog stranog jezika
- Dobro zdravstveno stanje
- Jasan izgovor te izvrstan sluh i vid (kontaktne leće i naočale su dopuštene)
- Dobre plivačke vještine
- Ne smije se imati vidljive tetovaže, piercinge ili zubne proteze
- Minimalna visina 160 cm
- Spremnost da se duže vrijeme izbiva iz mjesta prebivališta
- Obvezatno posjedovanje GSM broja i pristupa e-mail pošti
- Poznavanje rada na računalu
- Osigurano mjesto boravka: Velika Gorica ili Zagreb

Potrebni dokumenti za priložiti:
- Zamolba
- Životopis
- Putovnica (kopija)
- Svjedožba/diploma (kopija)
- 1 slika format putovnice i 1 slika cijelog stasa

Na natječaj se mogu javiti i kandidati koji posjeduju Dozvolu za kabinsko osoblje bez obzira na tip aviona te će oni proći samo potrebno školovanje za promjenu tipa aviona. Kandidati koji uz ostale zadovoljavaju i ovaj uvjet uz sve navedeno trebaju još priložiti i slijedeću dokumentaciju:
- Kopiju Dozvole za kabinsko osoblje
- Kopiju Potvrde kabinske posade/cabin crew attestation
- Kopije svih certifikata za kabinsko osoblje koje kandidat posjeduje

U obzir ulaze samo kandidati koji pošalju svu traženu dokumentaciju.

Prijave slati isključivo putem e-mail-a na adresu:
[email protected]

Natječaj je otvoren do 10.03.2019.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski