Carinski referent (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.10.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DB Schenker je vodeći pružatelj integriranih logističkih usluga s preko 95.000 zaposlenika na više od 2.000 lokacija u 150 zemalja diljem svijeta.
Od 01.07.2019. u Zagrebu poslujemo na dvije izdvojene lokacije; Logistički centar Rugvica sa 6.000 kvadratnih metara logističkog skladišta te Distributivni centar Jankomir sa 3.300 kvadratnih metara.

Zbog širenja poslovnih aktivnosti i intenzivnog rasta, želimo dodatno osnažiti naš team na Jankomiru.
Tražimo motivirane i fleksibilne zaposlenike za radno mjesto:

Vaši zadaci:
- praćenje carinskih i zakonskih propisa RH u svezi carinjenja robe
- pozicioniranje dobivenih dispozicija
- prijem i kontrola dispozicija
- pribavljanje prijevozne dokumentacije
- pribavljanje kompletne carinske dokumentacije za carinski postupak
- kontrola carinskih dokumenta
- carinski pregled robe
- fakturiranje izvršenih usluga, dostava carinske dokumentacije komitentima
- ostale poslove po nalogu Poslodavca
Posebne pogodnosti:
Naša ponuda:
Nudimo Vam posao u međunarodnoj, timski orijentiranoj tvrtki.
Očekuje Vas:
- rad i razvoj u izazovnom i dinamičnom okruženju,
- redovita primanja
- stalni radni odnos
- plaćeni putni troškovi.
Prijavite se već sada i postanite dio našega team-a na Jankomiru.

Više o DB Schenker Hrvatska možete saznati na: www.dbschenker.com/hr.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- minimalno SSS
- položen ispit za ovlaštenoga carinskog zastupnika
- minimalno 2 godine rada na poslovima ovlaštenog carinskog zastupnika
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
- informatička pismenost (MS Office, Internet)
- odgovornost, organiziranost, fleksibilnost, sklonost timskom radu
- visoka motivacija i želja za dokazivanjem
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine