Carinski deklarant (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Europacific Rijeka d.o.o. je moderna međunarodna logistička tvrtka s tradicijom organiziranja kopnenog, pomorskog i zračnog prometa s visokokvalificiranim osobljem.

Naše konkurentske prednosti su prepoznata suradnja sa svim lukama sjevernog Jadrana i uspješni poslovni odnosi sa svim regionalnim željezničkim prijevoznicima.

OPIS RADNOG MJESTA:
- Sudjeluje u izradi relevantne carinske dokumentacije i koordinira rad s logistikom.
- Prihvaća, obrađuje i preuzima narudžbe.
- Komunicira s kupcima i daje relevantne informacije.
- Prihvaća i rješava eventualne reklamacije.
- Ostali poslovi prema uputama nadređenog.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
OD KANDIDATA OČEKUJEMO:
- 2 godine iskustva na carinskom području i položen ispit za carinskog deklaranta.
- Najmanje godinu dana radnog iskustva na području logistike.
- Aktivno znanje engleskog jezika.
- Odgovornost i detaljnost.
- Vozačka dozvola B kategorije.

KANDIDATU NUDIMO:
- Radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci.
- Kompetitivna plaća.
- Dinamičan rad na području međunarodne logistike.
- Razvoj osobne i profesionalne karijere.

Pozivamo sve odlučne, dobro motivirane i dinamične kandidate da iskoriste navedenu priliku i pridruže se našem kolektivu kvalificiranih stručnjaka.

Prijavu na hrvatskom i engleskom jeziku pošaljite na: [email protected] ili putem 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine