Call centar agent/ica

Mjesto rada:
Lisabon, Portugal
Rok prijave:
10.03.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
• telefonska služba za korisnike (međunarodne tvrtke iz branše, uključujući telekomunikacije, e-trgovinu, turizam, AdWords marketing)
• obavljanje dolaznih poziva na njemačkom jeziku
• aktivno rješavanje i bilježenje obavijesti korisnika u sistemu
Posebne pogodnosti:
• zaposlenje na portugalskim uvjetima – portugalski poslodavac
• provedba - dvotjedni trening
• plaća cca 800,00 EUR neto / mjesečno
• smještaj organizira i plaća Poslodavac
• povrat troškova avio karte za let u Lisabon
• zdravstveno osiguranje
• podrška poslodavca na licu mjesta
• posao u međunarodnom okruženju
• prilika za profesionalni razvoj
• brojni događaji integrirajuće tim
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Portugal

• veoma dobro poznavanje njemačkog jezika (nivo C1) – preduvjet
• znanje drugih stranih jezika biti će prednost
• iskustvo u korisničkoj podršci (call /contact center) – poželjno
• znanje MS Office'a
• potvrda o nekažnjavanju
• sposobnost rješavanja problema
• sposobnost za rad u timu
• izvrsne komunikacijske vještine
Strani jezik:
njemački