C# .NET developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
15.01.2020.

Aluflexpack novi d.o.o. sa svojim povezanim poslovnim subjektima čini Aluflexpack Grupu koja je integrirana u austrijsku grupu Montana Tech Components. Glavna poslovna djelatnost je proizvodnja fleksibilne ambalaže i prerada aluminijske folije, papira i savitljivih filmova. Više o nama: www.aluflexpack.com

C# .NET DEVELOPER (m/ž)
POGON ZADAR– 1 IZVRŠITELJ

UKOLIKO TRAŽITE:
Dugoročne izazove u brzorastućem proizvodnom okruženju
Mogućnost brzog napredovanja i osobnog razvoja u internacionalnom okruženju
Stabilan posao i konkurentnu plaću
Zanimljive projekte i dinamične uvjete rada

TE POSJEDUJETE:
Organizacijske i analitičke vještine
Fleksibilnost i komunikativnost
Pozitivan stav i kreativan duh

ALUFLEXPACK
nudi jedinstvenu priliku i mogućnost učenja i rada u vrhunskoj proizvodnoj djelatnosti!

Uvjeti:

  • VŠS, KV (VI/1) poželjno informatički smjer;
  • Poznavanje poslovnih procesa u industrijskim granama te spremnost za razumijevanje poslovnog konteksta kod implementacije softverskih rješenja;
  • Potrebna tehnička znanja i vještine: Windows development (C# .NET,WPF); ASP.NET MVC; Web Services (RESTful, Web API 2, WCF); SQL Server, Linq; JS, Jquery, Angular JS; HTML, CSS, Bootstrap;
  • Poznavanje rada sa relacijskim bazama podataka (SQL);
  • Organiziranost, sistematičnost i osjećaj za poštivanje zadanih rokova;
  • Minimalno 1 godina radnog iskustva;
  • Strani jezici: znanje engleskog jezika u govoru i pismu (iskusni korisnik C1) je uvjet;
  • Spremnost na putovanja po Hrvatskoj i prema potrebi rada u našim pogonima (Umag, Zadar, Drniš, Omiš);
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Opis posla:

  • Rad na razvojnim projektima i održavanje postojećih aplikativnih sustava u produkcijskom okruženju;
  • Projekti implementacije obuhvaćaju:
  • Analizu korisničkih zahtjeva i dizajniranje funkcionalnih specifikacija;
  • Razvoj rješenja, samostalno i u suradnji sa vanjskim partnerima;
  • Testiranje i implementacija rješenja;
  • Obuka korisnika;
  • Kreiranje radnih uputa.

Prijava kandidata:
Molimo da cijenjene ponude s motivacijskim pismom i životopisom proslijedite putem linka za prijavu ili direktno mailom [email protected] zaključno do 15.01.2020.

Napomena: poziv u daljnji selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja i za koje ocijenimo da postoji realna šansa utemeljenja suradnje. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje i nove prilike za Aluflexpack novi suradnjom. Sve pristigle prijave pohranit ćemo u našoj internoj bazi podataka, osim ukoliko se ne slažete što molimo da naglasite prilikom prijave na natječaj.