Business Development Manager MICE (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
16.10.2021.

Welcome Home!

Želiš li biti dio rastuće obiteljske grupacije koja broji više od 30 hotela i rezidencija u Europi? Želiš li pridonijeti stvaranju ugodnog i nezaboravnog okruženja našim gostima? U Falkensteineru te očekuje dinamičan i otvoren tim koji istovremeno cijeni inovaciju i tradiciju. Radujemo se da ćemo te upoznati i da ćeš se pridružiti našem timu u Zagrebu kao:

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Planiranje, razvoj i nadzor komercijalne strategije za razvoj MICE segmenta u hotelima SEE regije
  • Razvoj prodajne strategije i integriranje novih MICE i korporativnih klijenata
  • Koordinacija svih hotelskih aktivnosti u segmentu MICE i korporativne prodaje u hotelima SEE regije
  • Sudjelovanje u prodajnim zadacima u svrhu stjecanja novih poslova za Falkensteiner grupu u MICE segmentu
  • Odgovornost za postizanje MICE budžeta za sve hotele SEE regije
  • Akvizicija novih klijenata te razvoj postojećih ključnih klijenata
  • Predlaganje inovativnih marketinških ideja i razvoj strategije razvrstavanja radi nastavka rasta tržišnog udjela u segmentu MICE i korporativne prodaje
  • Kreiranje prodajnih aktivnosti za segment MICE i korporativne prodaje za sve MICE hotele u SEE regiji i informiranje o marketinškim materijalima
  • Prisustvovanje na raznim edukacijama i konferencijama

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:

  • 5 godina radnog iskustva u hotelskom komercijalnom odjelu i proaktivnoj prodaji
  • Izvrsne komunikacijske i pregovaračke vještine
  • Kritično razmišljanje i rješavanje problema
  • Napredno korištenje MS Office i CRM software-a
  • Proaktivni stav i sposobnost rješavanja zadataka
  • Dobre organizacijske vještine
  • Analitička sposobnost
  • Iskustvo u Projektnom managementu
  • Izvrsno znanje engleskog jezika, njemački jezik je prednost
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na putovanja

ŠTO VAM NUDIMO:

  • All-inclusive onboarding za dobar početak na poslu
  • Buddy program
  • Zdravi i uravnoteženi obroci za zaposlenike u restoranima za zaposlenike u hotelima
  • Besplatno korištenje fitness prostorija u hotelima
  • Individualni planovi razvoja i podrška putem interne i eksterne edukacije te mogućnosti razvoja
  • Mogućnosti rada i razvoja u ostalim Falkensteiner hotelima
  • Mogućnost kreiranja budućnosti u dinamičnom i otvorenom radnom okruženju
  • Atraktivne destinacije za sportske aktivnosti i slobodno vrijeme
  • Falkensteiner tjedni godišnjeg odmora po posebnim cijenama
  • Cijena za zaposlenike i posebne cijene za obitelj i prijatelje s dodatnim popustima na hranu i piće i wellness usluge u hotelima

Ostale pogodnosti možete naći ovdje: https://www.falkensteiner.com/hr/kao-poslodavac#prednosti

Svoj životopis i zamolbu za posao šaljite isključivo putem online prijave na engleskom jeziku.

Veselimo se vašoj prijavi!

Bacite pogled na svoje buduće radno mjesto: www.falkensteiner.com

KONTAKT: HR Ana Gazić · Falkensteiner Hotelmanagement d.o.o., Zrinsko-Frankopanska 38, 23000 Zadar
blog.falkensteiner.com