Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 08.07.2022. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Business Development Junior (m/ž)

- dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.07.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Inspiracija.com je agencija za digitalne komunikacije koja više od 15 godina oživljava najbolje kreativne ideje koje dugotrajno povezuju korisnike s brendovima!

Tražiš posao?

Imamo super poziciju za tebe, pridruži nam se kao Business Development Junior i sudjeluj u razvoju tvrtke tražeći nove klijente te prilike za rast na domaćem i međunarodnim tržištima.

Mjesto rada: inspiracija.com, Zagreb, Srebrnjak 90 A
Početak rada: srpanj/kolovoz 2022.
Vrijeme rada: puno radno vrijeme, 8 h dnevno

Što radi Business Development Junior?
- Traži nove klijente putem kampanja direktne komunikacije: e-mail, LinkedIn i dr.
- Radi analize i optimizacije kampanja
- Komunicira sa zainteresiranim strankama, dogovara i sudjeluje na sastancima
- Kreira i šalje ponude za suradnju
- Radi follow-up sa zainteresiranim strankama
Vrsta posla:
stalni radni odnos

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo?
- Izvrsno znanje hrvatskog i engleskog jezika u govoru i pismu
- Samostalan rad u MS Office alatima (naglasak na Excelu i PowerPointu)
- Analitičnost, proaktivnost i želju za učenjem
- Odgovornost i preciznost u radu
- Komunikativnost i sklonost timskom radu

Što ti nudimo?
- Priliku za učenjem i razvojem novih vještina
- Praktično iskustvo rada u dinamičnom agencijskom okruženju, mogućnost napredovanja
- Stručnog mentora i tim te onboarding proces
- Moderan, pet-friendly ured, neograničene količine kave i voća :-)

Ako se osjećaš motiviranim za ovaj posao, pošalji nam svoju prijavu sa životopisom i motivacijskim pismom na mail: inspiracija@inspiracija.com do 5. srpnja 2022.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro