Bravar / Monter (m/ž)

Mjesto rada:
Nizozemska
Rok prijave:
05.07.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Team Wanted više od 25 godina zapošljava zaposlenike sa područja građevinarstva, brodogradnje i petrokemijske industrije. Radimo sa više od 100 različitih poduzeća, između kojih su i Allseas, SPIE, Stork, KWS i drugi. Najviše poslova odradimo na području Hollandije i u zadnje vrijeme Danske. Svojim zaposlenikom nudimo 100% support, što znači, da za vas sredimo logistiku, stan i vam nudimo support i uz sve drugo što bi u strani zemlji trebali.

Za više informacija možete pogledati stranicu: http://www.teamwanted.nl/en/wanted

Opis posla:
- Obavljanje poslova izrade metalnih konstrukcije (visoke i više od 40 m)
- Rade se konstrukcije za skladišta, data centre (Google, Facebook, Microsoft)
- Priprema, krojenje, rezanje metala
- Dizanje metalnih profila i spajanje po nacrtu
- Razumijevanje tehničnih nacrta
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Nizozemska

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Barem 3 godine iskustva kao monter/bravar
- Dobro znanje engleskog jezika
- Vozačka dozvola
- Ispit za hidraulično dizalicu (može se napraviti kod nas)
- VCA ili SCC ispit (može se opraviti kod nas)
- EU putovnica
- Ispit B kategorije

Što nudimo:
- Posao za duži period na različitih projektima
- Zaposlitev direktno na holandski tvrtki
- Organizirani smještaj i prijevoz
- Dobra siplata
- Tjedna plaća

Kontakt e-mail:
[email protected]
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine