Bravar (m/ž)

Mjesto rada:
Amberg, Njemačka
Rok prijave:
28.12.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
AIM Group (Amberger Industriemontagen) je njemačka tvrtka s više od 100 zaposlenika koja sa svojim dugogodišnjem iskustvom pruža usluge preko 20 godina u svim područjima bravarskih radnji kao šta su obavljanja servisa armatura u elektranama, rafinerijama, postavljanje cjevovoda, montaža te popravak svih vrsta strojeva potrebnih za rad u postrojenjima.

Tražimo 40 bravara (m/ž)

Opis posla:
- poslovi montaže industrijskih postrojenja
- izrada, obrada i montaža metalnih konstrukcija
- servis armatura
- postavljanje cjevovoda
- rad u elektranama, rafinerijama

Mjesto rada:
- prvenstveno u Njemačkoj te ostalim zemljama članicama EU
- rad moguć i u ostalim zemljama kao npr. Norveška, Švedska, Engleska, Švicarska...

Krajem siječnja organiziramo razgovor za posao za novog kandidata. Intervju za nova radna mjesta će se organizirati u Zagrebu. Točni detalji će biti postavljeni.

Nemamo mogućnost zapošljavanja kandiata koji nemaju EU papire te ljubazno molimo da se isti ne prijavljuju na oglas.

Stručna sprema: KV, VKV, Srednja stručna sprema
Jezici: Njemački (napredno)
Vozačka dozvola: B
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- prijavljeno radno mjesto u Njemačkoj
- radni odnos na određeno vrijeme te moguć stalni radni odnos
- zdravstveno osiguranje
- plaćanje prema tarifi IGZ + Auslöse (dnevni dodatak)
- pomoć u vezi svih pitanja
- besplatnu radnu odjeću
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- KV/VKV/SSS
- višegodišnje iskustvo u struci bravara
- znanje njemačkog jezika na nivou komunikacije
- fleksibilnost i kreativnost u rješavanju problema
- motivacije i angažiranost za rad unutar cijele EU
- potrebni EU papiri
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B