Bravar / bravarica  HZZ OGLAS

9 dana do isteka
Athena društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
10.05.2024.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
mobitel: 092 1858076
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: sve vrste bravarskih poslova - brušenje, bušenje, rezanje pozicija, osnovno zavarivanje, slaganje sklopova i montaža.
Uvjeti: - završeni smjer obrazovanja nije važan - iskustvo od min. 1 godine na istim ili sličnim poslovima, znanje čitanja tehničke dokumentacije.
Kandidatima/kinjama nudimo: - radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rok od 3 mjeseca - primjerenu i redovnu plaću - rad na jednom mjestu, u jednoj smjeni od 7-15 sati, od ponedjeljka do petka.
NAPOMENA: Osobne želje za primanja (plaća) biti će uzete u obzir te smo spremni za dogovor.
KONTAKT OSOBE: Mario Horvat 092/185 8076
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142530241
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje