Blagajnik / Komisionar (m/ž)

Mjesto rada:
Više lokacija
Rok prijave:
31.07.2022.

Opis radnog mjesta:

  • sortiranje i slaganje robe unutar veleprodajnog centra
  • utovar, istovar i komisioniranje robe
  • briga o rokovima trajanja proizvoda, te o izgledu, čistoći i urednosti radnog prostora
  • upućivanje i savjetovanje kupaca
  • fakturiranje prodane robe

Od tebe očekujemo:

  • SSS
  • 6 mjeseci radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • brzinu i točnost u provedbi radnih zadataka
  • odgovornost, urednost, kolegijalnost
  • prednost: položen ispit za upravljanje viličarom

Nudimo ti:

  • ugodnu radnu atmosferu u prijateljskom okruženju
  • atraktivne stimulacije ovisno o radnom učinku
  • priliku za stalno zaposlenje
  • mnoge pogodnosti tijekom cijele godine poput božićnice, uskrsnice, dara za djecu, regres, itd.