Automehaničar (m/ž)

Mjesto rada:
Solin
Rok prijave:
03.10.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- Popravak i održavanje kamiona i dostavnih vozila vlastitog voznog parka
- Planiranje rada i samostalno vođenje servisne radione
- Stabilna kompanija koja u kontinuitetu uspješno posluje od 1997. god. i bavi se pružanjem usluga cestovnog prijevoza roba šleperima, dostavnim kamionima i kombi vozilima. Trenutno ima više od 60 vlastitih vozila.
Posebne pogodnosti:
- Redovita i vrlo stimulativna primanja
- Vrlo izgledna mogućnost sklapanja ugovora o radu na neodređeno vrijeme
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Razina obrazovanja: srednja škola - automehaničar
Radno iskustvo: min. 2 godine rada na navedenim poslovima
Ostale informacije – Uvjeti:
- Poznavanje tehničkih karakteristika kamionskih i kombi vozila
- Vozačka dozvola B kategorije
- Savjesnost, odgovornost i preciznost u radu

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine