Automehaničar (m/ž)

Mjesto rada:
Nizozemska
Rok prijave:
06.03.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za naše klijente u Nizozemskoj tražimo veći broj automehaničara raznih razina znanja i iskustva s izvrsnim uvjetima rada te mogućnošću napredovanja. Isključivo za EU državljane.

Agencija My Fides j.d.o.o. djeluje temeljem dozvole za MRMS RH za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem izdane 3.8.2015., KL: UP/I-102-02/15-03/15, URBROJ: 524-04-02-01/3-15-6.
Posebne pogodnosti:
• Između 12,50 i 15,50 eura brutto na sat. Ovisno o iskustvu i vještinama
• Minimalno 38 sati / tjedno
• Osigurani smještaj: jednokrevetna soba u zajedničkoj kući
• Prijevoz: automobil ili bicikl su osigurani, ovisno o udaljenosti od posla
• Osigurano zdravstveno osiguranje
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Nizozemska

Znanja i kvalifikacije:
• 5 godina iskustva u praksi
• engleski jezik na komunikacijskoj razini
• iskustvo u radu
• vozačka dozvola
• EU državljanstvo
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina