Auto limar (m/ž)

Mjesto rada:
Nizozemska - razne lokacije
Rok prijave:
31.03.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
• rad na automobilima poslije prometne nesreće
• ravnanje udubljenja
• montaža i demontaža dijelova automobila
• popravke karoserije, uključujući: manje zavarivanje, brušenje,
• modernizacija
Posebne pogodnosti:
• zaposlenje na nizozemskim uvjetima – nizozemski poslodavac (ne u delegaciji)
• atraktivna plaća oko 2150,00 EUR neto mjesečno u zavisnosti od iskustva i znanja jezika
• smještaj plaća i organizira poslodavac
• doprinose i poreze poslodavac plaća u Nizozemskoj
• mogućnost prekovremenog rada
• mogućnost profesionalnog razvoja i dugoročne suradnje
• podršku naših konzultanata u koordinaciji zapošljavanja
• pravo na odmor
• naše usluge su besplatne (između ostalog: prijevod i profesionalna priprema životopisa na njemačkom jeziku u svrhe zapošljavanja)
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Nizozemska

Znanja i kvalifikacije:
• komunikativno znanje engleskog ili njemačkog jezika
• iskustvo u gore navedenoj profesiji – minimum 5 godina
• vozačka dozvola kategorija B
• vlastiti automobil - poželjno

SAMO EU PUTOVNICE
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B