Auditor - Tehnički stručnjak za tlačnu opremu / Pressure Equipment Directive Technical Responsible and Auditor (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.03.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
CAC Conformity Assessment Center d.o.o. je tvrtka sa sjedištem u Zagrebu i bavi se certificiranjem proizvoda te je prijavljeno tijelo za tlačnu opremu sukladno Uredbi 2014/68/EU te za dizala sukladno Uredbi 2014/33/EU. CAC je akreditiran prema normi EN ISO/IEC 17065 „Ocjenjivanje sukladnosti - Zahtjevi za tijela koja certificiraju proizvode, procese i usluge“. Usluge certificiranja za dobivanje CE oznake pružamo po cijelom svijetu.

Tražimo iskusne kolege za Sektor opreme pod tlakom. Važno je imati relevantna znanja i iskustva; imati najmanje dvije godine iskustva povezanih s dizajnom i proizvodnjom tlačne opreme.

Radno mjesto je sa sjedištem u uredu u Zagrebu, ali su također zbog potreba posla predviđena i putovanja od nekoliko dana i boravak na lokacijama različitih klijenata u zemlji i inozemstvu. Trebate posjedovati važeću vozačku dozvolu. Također ćete se zbog potreba posla morati družiti i razgovarati s ljudima naših klijenata različitih profila.

Odgovornosti i uloge:
- Izravan kontakt s kupcima;
- Tehnički pregled prijava za certifikaciju;
- Pregled dizajna i pregled tehničke dokumentacije;
- Sudjelujem u ocjenama/auditima diljem svijeta;
- Pregled dokumentacije za certifikaciju;
- Sudjelovanje na akreditacijskim ocjenama.

CAC Conformity Assessment Center d.o.o. is a Zagreb based company for product certification and Notified Body for 2014/68/EU Pressure Equipment Directive and 2014/33/EU Lifts Directive. CAC is accredited according to EN ISO/IEC 17065 “Conformity assessment -- Requirements for bodies certifying products, processes and services” standard. We provide services all around the world for certification on CE Marking.

We are looking for experienced colleagues for Pressure Equipment Sector. It is important to have relevant industry knowledge and experience; you’ll have a minimum of 2 years of experience related to the pressure equipment industry.

You’ll be based in Zagreb office, and also spending some days on site with different clients and in different countries. You need to hold a valid driving licence. You'll need to be comfortable with interacting and speak to different people in different cultures.

Responsibilities and Roles:
- To be in contact with customers
- Technical Review of Certification Applications
- Design Examination and Technical File Review
- Attending the audits all around the world
- Reviewing of Certification Files
- Attending Accreditation audits
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti:
- Minimalno prvostupnik strojarstva / metalurgije / zavarivanja;
- Auditor za ISO 9001 ili posjedovanje znanja / iskustva u ovoj normi.
- Najmanje 2 godine radnog iskustva vezano za sektor opreme pod tlakom (dizajn, proizvodnja, inspekcija, testiranje, kontrola proračuna itd.),
- Tečno znanje engleskog jezika,
- Posjedovanje važeće vozačke dozvole,
- Volja za putovanja i rad na terenu.

Vaše prijave sa CV-em molimo pošaljite putem donje 'Brze prijave'.

Criteria:
- Bachelor Degree in Mechanical Engineering / Metallurgy Engineering / Welding Engineering
- ISO 9001 Auditor or knowledge/experience in this standard.
- Working Experience at least 2 years related with the pressure equipment sector (design, manufacturing, inspection, testing, design calculation etc.)
- Fluency in English
- Holding a valid driver licence
- Ability to travel

Your applications with CV attached, please send via application link below.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B