Audio / video / light tehničar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.06.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo najkreativnija ekipa u Hrvatskoj (a i šire) za organizaciju promocija, evenata, proslava i konferencija. Naš je posao pomicati granice mogućeg kako bismo pružali jedinstvena iskustva, stvarali nezaboravne doživljaje i pokretali najbolje emocije.

Svojim klijentima nudimo podršku u kompletnoj organizaciji i realizaciji evenata, od tehničke podrške u području rasvjete, ozvučenja i videa te osmišljavanja i stvaranja scenografskih rješenja do kompletne logističke podrške koja uključuje skladištenje, transport, manipulaciju i distribuciju robe i opreme za evente.

Uz nas je sve moguće. S ponosom možemo reći da iza nas stoji velik broj uspješno organiziranih konferencija, koncerata i festivala, kao što su Ultra Europe festival, LEAP Summit i WinDays konferencija.

U Promo logistici trudimo se dobro brinuti o našim klijentima i o našim zaposlenicima pa zbog povećane količine posla tražimo nove kolege i kolegice za radno mjesto

Ako…

• voliš raditi
• voliš se kretati
• voliš kombinacije, muving, događanja i dogovaranja
• imaš spretne ruke i voliš svašta raditi, popravljati, slagati
• ima neka tajna veza između tebe, opreme i struje
• briješ na zvuk i svjetlost, i znaš koliko su važni za stvaranje doživljaja i dobre atmosfere
• voliš teren i kul ti je putovati po cijeloj Hrvatskoj, a ponekad skoknuti i u inozemstvo
• voliš raditi u dobroj ekipi koja si rado uskače i pomaže
• želiš da ti niti jedan radni dan ne bude isti

dođi i pridruži nam se!

Tvoji glavni radni zadaci bit će:

Bilo da si junior ili senior, tvoji glavni radni zadaci bit će:
• sudjelovanje u prikupljanju opreme za event na skladištu i njezinoj pripremi za transport
• sudjelovanje u utovaru i istovaru kompletne opreme za event u skladištu i na lokaciji eventa
• briga i upravljanje vrhunskom profesionalnom rasvjetom, audio i/ili video opremom
• montaža i demontaža AVL opreme na lokaciji eventa i pomoć u montaži i demontaži bina i scenografije
• slaganje i briga oko AVL opreme u skladištu i pospremanje skladišnog prostora
• prijava kvarova na opremi i prijava potreba za nabavkom potrošnog materijala
• ispunjavanje dokumentacije vezane uz radne sate, terenski rad i korištenje službenih vozila

Ako imaš više iskustva, dodatno ćeš sudjelovati u planiranju i odabiru opreme za gaže i izradi troškovnika, razradi energetike, podešavanju i upravljanju opremom, tehničkom odrađivanju gaža, vođenju timova i izravnoj komunikaciji s klijentima, brizi o njima i njihovom zadovoljstvu uslugama.
Posebne pogodnosti:
Što ti nudimo?
Osim svih super stvari koje su već navedene u oglasu, kod nas možeš očekivati i da ćeš:
• sudjelovati na ogromnom broju raznovrsnih evenata, konferencija, proslava i koncerata (ali iza scene)…a na nekima će ti prijatelji ozbiljno zavidjeti
• imati posao na kojem ti niti jedan radni dan neće biti isti
• učiti i raditi s vrhunskom opremom i najboljim stručnjacima u event industriji
• dobiti prilike i podršku za svoj profesionalni razvoj i napredovanje
• imati redovita i stimulativna primanja kao i mogućnost dodatne zarade
• dobiti službeni mobitel, plaćene troškove mobilne mreže te kvalitetnu opremu za rad (odjeću, obuću, alat i drugu opremu)
• imati kuhani obrok svaki dan kad si u firmi
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti koje moraš ispunjavati:
• imati završenu srednju školu tehničkog usmjerenja (monter ili mehaničar električnih i elektroničkih uređaja, elektrotehničar i sl.)
• imati zdravstvenu sposobnost za obavljanje poslova A/V/L tehničara
• moći samostalno podizati i nositi teže terete (cca. 25 kg za muškarce i 15 kg za žene)
• biti spreman/na za rad na visini
• posjedovati osnovno znanje rada na računalu i snalaženje u aplikacijama (mail, internet, WhatsApp i dr.)
• biti radišna osoba i imati osjećaj odgovornosti prema opremi, kolegama, firmi i klijentima
• poštivati vrijeme, prostor i dogovore
• posjedovati solidne komunikacijske vještine i preferirati timski rad

Tvoji dodatni plusevi i prednosti mogu biti:
• prethodno radno iskustvo na poslovima A/V/L tehničara za koncerte i evente
• certifikati i završeni treninzi za korištenje A/V/L opreme
• vozačka dozvola B, C ili E kategorije (aktivni vozač)
• dozvola i iskustvo upravljanja viličarom
• znanje i iskustvo podizanja skela i postavljanja oplata i ograda
• aktivna komunikacija na engleskom jeziku

Ako ti od svega ovoga srce jače lupa, prijavi nam se!
Pošalji nam svoje motivacijsko pismo i životopis putem 'Brze prijave' ili na [email protected].
Poznavanje rada na računalu:
osnovno