Audio / Video / Light technician (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.02.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ivas Grupa jedna je od vodećih audio/video/light kompanija u regiji. Tvrtka sudjeluje na inozemnim kao i domaćim projektima najvišeg ranga te surađuje s vodećim ljudima iz svijeta profesionalne produkcije.

Radimo na realizaciji najvećeg spektra događanja: od visokobudžetnih privatnih produkcija po velikim Europskim gradovima, preko TV emisija s velikom gledanošću, sportskih i modnih događanja do najvećih koncerata i festivala u regiji. Neki od naših projekata su Supertalent Hrvatska, Supertalent Bugarska, program Garden festivala, Papaye i Aquariusa na Zrću, Ultra Europe Resistance stage, Severina Tour, Špancirfest main stage itd.

Radimo s vrhunskom opremom: SGM, ETC, ROBE, ARRI, MA Lighting, Luminex, L- Acoustics, DIGICO, SHURE, Powersoft, Sennheiser, Panasonic, Vista Systems, Analog Way, Stumpfl.

Cijenimo direktnu i obzirnu komunikaciju, timski duh i rezultate.

OPIS POSLA:
- radit ćeš na vrhunskoj opremi u odjelu kojem se pridružiš
- radit ćeš na pripremi, utovaru i istovaru opreme u skladištu i na lokaciji događanja
- brinut ćeš se da montažu, kabliranje, podešavanje, testiranje opreme i upravljanje njome tijekom događanja odradiš besprijekorno i pravovremeno
- pratit ćeš ispravnost opreme s kojom radiš (detektiranje i prijavljivanje kvarova, jednostavni popravci)
- ispunjavat ćeš pravovremeno poslovnu dokumentaciju i evidencije vezane za svoj rad
- držat ćeš otvorenu i pristojnu komunikaciju s klijentima i kolegama uključenima u projekt
- pratit ćeš nove tehnologije u branši, konstantno učiti i usavršavati se u segmentu poslovanja koji odabereš
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova audio/light/video tehničara
- iskustvo u rukovanju s alatima koji se koriste za instalaciju i montažu tehničke opreme
- osnovni stupanj informatičke pismenosti i snalaženje u korištenju novih poslovnih aplikacija (mail, WhatsApp, Easyjob, All hours I dr.)
- točnost, urednost i preciznost u obavljanju poslova
- komunikativnost i spremnost na timski rad
- spremnost na učenje i usavršavanje novih tehnologija

PREDNOSTI:
- radno iskustvo na istim poslovima je prednost, ali ne i uvjet, osobe koje zadovolje sve ostale uvjete i pokažu velik stupanj interesa za odabrano područje proći će razdoblje obuke na našoj opremi
- položeni treninzi za korištenje audio, video i light opreme
- osnovno znanje engleskog jezika
- vozačka dozvola B i C kategorije

ŠTO NUDIMO:
- ugovor na neodređeno s probnim rokom od 3 mjeseca
- redovita iznadprosječna primanja uz domaće i strane dnevnice za projekte izvan Zagreba
- rad na projektima u Hrvatskoj i Europi
- timski rad, međusobna podrška i dogovori unutar tima oko privatnih obveza
- rad na vrhunskoj opremi
- službeni telefon I svu opremu za rad
- učenje novih vještina i napredovanje
- dinamično okruženje - ni jedan radni dan nije isti

Želiš biti dio tima koji sudjeluje u produkciji najvećih domaćih i inozemnih događanja?

Želiš raditi u Hrvatskoj, ali i po stranim tržištima za strane dnevnice?

Želiš raditi na vrhunskoj opremi i stalno unapređivati svoja znanja u polju tehničke produkcije?

Želiš biti dio vrhunskog tima gdje vlada odlična radna atmosfera i gdje se poštuju odnosi među kolegama?

Želiš raditi dinamičan posao gdje ne postoje dva jednaka dana?

Organizirana si, snalažljiva i komunikativna osoba, koja se ne boji preuzeti odgovornost za svoj dio posla u timu?

Prijavi se putem donje 'Brze prijave' ili pošaljite svoj životopis i motivacijsko pismo na [email protected]
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B, C
Poznavanje rada na računalu:
napredno