Atlassian / Jira ITSM Consultant (junior / senior) (m/ž)

Mjesto rada:
Zagrebačka i Krapinsko-zagorska županija
Rok prijave:
28.05.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis radnog mjesta

SmartIS i u Hrvatskoj traži ljude koji bi se uključili našem timu inženjera u promicanju ITIL kulture na Atlassian/JIRA projektima.

Ako si osoba koja voli nekada i napisati nešto u komandnoj liniji, razumiješ kako rade moderne aplikacije i procesi javi nam se na otvorenu poziciju.

Kod nas ćeš imati priliku raditi na raznim kompleksnim sustavima (bankarstvo, telekomunikacije, osiguranja, hospitality...) u Hrvatskoj i inozemstvu, ali i na internim projektima te novim produktima tvrtke.

A u svemu tome pomoći će ti vrhunski SmartIS-ovci.

Ako ti je ovo do sada zvučalo zanimljivo javi nam se slobodno.

Radna mjesta popunjavamo u Zagrebačkoj i Krapinsko-zagorskoj županiji.

Predviđeno je sudjelovanje u svim fazama razvoja ITSM informacijskih sustava koji uključuje savjetovanje, analizu/oblikovanje/poboljšanje procesa, koordinaciju s ključnim korisnicima, implementaciju, testiranje, edukaciju i potporu korisnicima.
Posebne pogodnosti:
Nudimo
• Odlične radne uvjete u organiziranom i opuštenom okruženju, gdje su suradnja i uzajamna pomoć na prvom mjestu
• Upoznavanje i rad s najnovijim tehnologijama,
• Profesionalni razvoj u obrazovnim centrima u Hrvatskoj i inozemstvu,
• Mogućnost napredovanja i osobnog razvoja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo
• Znanje i iskustvo na području IT (najmanje 2. godine):
• Poznavanje osnova ITIL-a,
• poznavanje pojmova SDLC, CMDB,…
• Osnovu Java i JavaScript-a,
• Poznavanje procesa upravljanja poslovanjem,
• Poželjno iskustvo rada sa ITSM rješenjima (JIRA, Atlassian produkti, SCCD, BPM ..)
• Poželjno iskustvo u integraciji različitih sustava (SAP, nadzorni alati ..)
• Prednost je posjedovanje ITIL ili Atlassian certifikata

Opći uvjeti:
• Kreativnost, samoinicijativnost, ambicija, dobra osobna organiziranost, urednost, sposobnost timskog rada,
• Aktivno znanje engleskog jezika,
• Vozačka dozvola B kategorije
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine