Assistant F&B Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Punat
Rok prijave:
20.03.2024.

Želite li raditi za poznatu hotelsku grupaciju Falkensteiner Hotels & Residences koja ima više od 30 hotela u Europi? Privlači li Vas više “Welcome Home!” osjećaj umjesto sterilnog radnog okruženja? Jeste li proaktivni i ambiciozni? Želite li visoko postaviti svoje ciljeve, a ne stagnirati? Ukoliko su Vaši odgovori potvrdni, hotelska grupacija Falkensteiner Hotels & Residences je upravo ono što tražite!

Nadamo se da ćete se pridružiti našem timu u Puntu kao:

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Ispomoć pri organizaciji cjelokupnog poslovanja u restoranu i barovima, nadzor te usklađivanje istog po potrebi
  • nadzor besprijekornog odvijanja servisa/posluživanja
  • Kontrola kvalitete svih jela i pića iz ponude
  • Efektivno planiranje optimalnog rasporeda osoblja po radnim mjestima u skladu s troškovima
  • Ispitivanje potreba za obučavanjem/treniranjem zaposlenika, organizacija i održavanje/provođenje obuka/treninga
  • Podržavanje i poticanje razvoja osoblja, vođenje razgovora sa zaposlenicima radi procjene i razvoja
  • Preuzimanje odgovornosti za efektivno planiranje optimalnog rasporeda osoblja po radnim mjestima (plan službe, planiranje godišnjeg odmora, planiranje radnih mjesta)
  • Obavlja druge poslove u duhu radnog mjesta, sukladno nalogu nadređenih rukovoditelja

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:

  • Najmanje 3-5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • SSS ugostiteljskog smjera
  • Odlično poznavanje njemačkog ili engleskog jezika, znanje dodatnih jezika je prednost
  • Poznavanje rada s Microsoft Officeom
  • Fleksibilnost radnog vremena
  • Sposobnost organizacije rada i sposobnost upravljanja ljudima
  • Proaktivnost u rješavanju problema i pritužbi gosta i radnika
  • Analitičnost i sistematičnost
  • Konstantno ulaganje i razvijanje u području rada

ŠTO VAM NUDIMO:

  • All-inclusive onboarding za dobar početak na poslu
  • Buddy program
  • Zdravi i uravnoteženi obroci za zaposlenike u restoranima za zaposlenike (i u slobodne dane)
  • Individualni planovi razvoja i podrška putem interne i eksterne edukacije te mogućnosti razvoja
  • Mogućnosti rada i razvoja u ostalim Falkensteiner hotelima
  • Mogućnost kreiranja budućnosti u dinamičnom i otvorenom radnom okruženju
  • Atraktivne destinacije za sportske aktivnosti i slobodno vrijeme
  • Cijena za zaposlenike i posebne cijene za obitelj i prijatelje s dodatnim popustima na hranu i piće i wellness usluge u hotelima

Ostale pogodnosti možete naći ovdje: https://www.falkensteiner.com/hr/kao-poslodavac#prednosti

Molimo da se prijavite isključivo putem klika na "Prijavi se na oglas".

Veselimo se Vašoj prijavi!

Bacite pogled na svoje buduće radno mjesto: https://www.falkensteiner.com/hr/karijera

KONTAKT: Falkensteiner Hotel Park Punat****, Obala 102, 51521 Punat

blog.falkensteiner.com