Asistent voditelja recepcije (m/ž)

Mjesto rada:
Punat
Rok prijave:
26.03.2018.

Welcome Home!

Želite li raditi za poznatu hotelsku grupaciju Falkensteiner Hotels & Residences koja ima više od 30 hotela u Europi? Zanima li Vas rad u dinamičnoj i izazovnoj radnoj atmosferi? Jeste li proaktivni i ambiciozni? Ukoliko su Vaši odgovori potvrdni, hotelska grupacija Falkensteiner Hotels & Residences je upravo ono što tražite!

Nadamo se da ćete se pridružiti našem timu kao:

Asistent voditelja recepcije (m/ž) - Hoteli Punat d.d.

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Organizacija smjena na recepciji, usklađivanje i adaptacija iste po potrebi
  • Izvršavanje zadataka prema nalozima i uputama voditelja recepcije i domaćinstva
  • Suodgovornosti za sve vrste obračuna i izdavanje računa vezano uz smještaj gostiju
  • Vođenje računa o ispravnom unošenju i ažuriranju podataka u Protel sustav za poslovanje i rezervacije
  • Nadzor i upravljanje s brojem popunjenosti soba da bi se postigao najbolji mogući rezultat
  • Rad u svim smjenama i ispomoć pri dolasku i odlasku gostiju
  • Profesionalno rješavanje pritužbi
  • Izrađivanje i po potrebi obrađivanje i izmjenjivanje priručnika za recepciju
  • Organizacija i održavanje sastanaka unutar odjela
  • Preuzimanje odgovornosti za efektivno planiranje optimalnog rasporeda osoblja po radnim mjestima (plan službe, planiranje godišnjeg odmora, planiranje radnih mjesta)
  • Organizacija i vođenje računa o efektivnom uvođenju novih zaposlenika u posao

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:

  • SSS / VSS hotelijerskog ili ekonomskog usmjerenja
  • Znanje minimalno dva strana jezika, znanje njemačkog jezika je prednost
  • 1-2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Sposobnost organizacije rada i sposobnost upravljanja ljudima
  • Odgovorna, motivirana osoba sa izraženim sposobnostima planiranja i organizacije posla
  • Odlične komunikacijske vještine
  • Vrlo dobro poznavanje rada u Microsoft Office paketu
  • Poznavanje hotelskog programa Protel

ŠTO VAM NUDIMO:

  • Edukacija i uvođenje u rad pri zapošljavanju
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanje u rastućoj hotelskoj grupaciji
  • Timski rad u stimulativnom radnom okruženju
  • Dodatna usavršavanja u našoj Falkensteiner Akademiji
  • Posebni uvjeti korištenja usluga u svim Falkensteiner hotelima

Veselimo se vašoj prijavi do 26.03.2018.!

Bacite pogled na svoje buduće radno mesto www.falkensteiner.com