Asistent u prodaji - back office (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb - Dugo Selo
Rok prijave:
10.01.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Talentor Hrvatska dio je međunarodne Talentor grupe, a specijalizirana je za posredovanje pri zapošljavanju i HR savjetovanje. Naše usluge uključuju selekciju putem oglašavanja ili direktnu potragu, istraživanja organizacijske klime, assessment centre i psihologijska testiranja.
Naš klijent je Inoutic / Deceuninck d.o.o., jedan od vodećih proizvođača visokokvalitetnih PVC sustava za prozore i vrata, fasadnih i terasnih sustava. U svrhu jačanja tima, za našeg klijenta, tražimo kompetentnu i angažiranu osobu za radno mjesto:

Asistent u prodaji – back office (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb - Dugo Selo

Opis posla:
- Svakodnevni kontakt s kupcima i poslovnim partnerima
- Izrada i slanje ponuda, računa i ostale popratne dokumentacije vezane uz pretprodajni i prodajni proces
- Praćenje tijeka narudžbi od zaprimanja do realizacije
- Sustavno i redovito vođenje svih potrebnih podataka o kupcima
- Briga o naplati potraživanja
- Suradnja sa skladištem
- Rješavanje pritužbi i reklamacija kupaca
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VŠS ekonomskog smjera
- Prednost je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- Znanje rada na računalu (MS Office, posebice Excel)
- Aktivno znanje engleskog jezika, njemački je prednost
- Izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine
- Ljubaznost, pedantnost i efikasnost u radu
- Samostalnost u radu
- Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
- Ugovor na neodređeno s probnim rokom

Ukoliko ste zainteresirani za opisano radno mjesto, molimo Vas da nam dostavite Vaš životopis i zamolbu na engleskom i hrvatskom jeziku na e-mail [email protected] najkasnije do 10.01.2016.

Jurković savjetovanje d.o.o.
Dozvola MINGORP-a za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju, klasa UP/I-102-02/11-04/02, ur. br.
526-08-02-03/4-11-6
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro