Asistent u odjelu komercijale (m/ž)

Mjesto rada:
Omiš
Rok prijave:
01.08.2019.

Studenac je maloprodajni lanac kojeg čini više od 380 marketa i supermarketa unutar četiri dalmatinske županije (Zadarske, Šibensko-kninske, Splitsko-dalmatinske i Dubrovačko-neretvanske) te u Istri. Trgovine se nalaze uglavnom na obali, otocima te Dalmatinskoj zagori.

Tvrtka trenutno zapošljava više od 2800 djelatnika. Svake godine se nalazimo pri vrhu najuspješnijih tvrtki ne samo Dalmacije već i Hrvatske.

Tražimo djelatnika za rad na radnom mjestu:

ASISTENT U ODJELU KOMERCIJALE (m/ž)

MJESTA RADA: Omiš

Opis posla

  • Aktivno praćenje tržišnih kretanja i trendova, te analiza i istraživanje
  • Priprema i sudjelovanje u evaluaciji financijskih aspekata razvoja proizvoda i robne marke
  • Provođenje operativnih aktivnosti u lancu nabave
  • Sudjelovanje u upravljanju zalihama
  • Plasman proizvoda na tržište
  • Sudjelovanje u planiranju i organizaciji promotivno-prodajnih aktivnosti
  • Sudjelovanje u izradi marketinških planova
  • Redovito izvještavanje nadređenog o planiranim i provedenim aktivnostima
  • Obavljanje svih operativnih i administrativnih aktivnosti u svom djelokrugu rada

Uvjeti

  • SSS/VŠS ekonomskog ili društvenog smjera
  • Godine iskustva na istim ili sličnim poslovima; 1 godina
  • Napredno poznavanje rada na računalu (Excel, PowerPoint)
  • Proaktivnost, entuzijazam i orijentiranost na ostvarivanje ciljeva
  • Poštivanje korporativnih standarda uz očekivanu dozu kreativnosti
  • Poznanje engleskog jezika
  • Sposobnost prilagođavanja radu u timu kao i samostalnost u izvršavanju svakodnevnih zadataka
  • Vozačka dozvola (B kategorija)

Što nudimo

  • Mogućnost za daljnji profesionalni razvoj
  • Radni odnos na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja
  • Izravno i dinamično radno okruženje

Ukoliko želite postati dio našeg tima prijavite se putem linka 'Brza prijava' te priložite zamolbu i životopis, najkasnije do 01.08.2019.