Asistent u nabavi (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.06.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Pharmacol d.o.o. bavi se promocijom, skladištenjem i distribucijom lijekova, medicinskih proizvoda, kozmetičkih proizvoda te antiseptika i dezinficijenasa. Pouzdan je i dugogodišnji partner bolnicama i zdravstvenim ustanovama.

Kvaliteta proizvoda i usluga koje nudimo naše su najveće vrijednosti na kojima gradimo konkurentnost te konstantno unaprjeđujemo našu učinkovitost i prepoznatljivost.

Naš tim se sastoji od visoko educiranih profesionalaca koji svojim zajedničkim iskustvom i znanjem pridonose razvoju i poslovanju tvrtke.

Zbog širenja poslovanja tražimo motiviranu i odgovornu osobu na sljedećoj poziciji:

ASISTENT U NABAVI (m/ž)

Opis posla:
• izrada poslovnih dokumenata (ugovori, dopisi i sl.)
• praćenje javne nabave i slanje ponuda putem EOJN-a
• prikupljanje cjelokupne tenderske dokumentacije
• izrada ponuda i računa
• obrada narudžbi, izrada naloga za isporuku
• slaganje i arhiviranje poslovne dokumentacije
• sudjelovanje u organizaciji poslovnih sastanaka i raznih događaja poslovnog karaktera
• obavljanje svih ostalih administrativnih i drugih poslova po nalogu voditelja Odjela
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• sva potrebna sredstva za rad
• rad u zdravoj i stimulativnoj radnoj sredini
• priliku za edukaciju i dodatno usavršavanje
• kvartalne i godišnje prigodne nagrade sukladno ostvarenim osobnim rezultatima
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti:
• SSS ili VŠS, minimalno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
poznavanje tenderske procedure i Zakona o javnoj nabavi je obavezno
poželjno poznavanje medicinskog asortimana i opreme (medicinski proizvodi, lijekovi, dezinficijensi i sl.)
• aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• aktivan rad na računalu (MS Office, Outlook, Internet

Profil kandidata:
• timski igrač
• sposobnost analitičkog razmišljanja
• predanost poslu, snalažljivost, preciznost, pouzdanost i odgovornost
• fleksibilnost
• sposobnost multitasking-a

Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani.

Ostalim kandidatima zahvaljujemo na prijavi.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine