Asistent u knjigovodstvu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.09.2021.

POSTANITE DIO NAŠEG USPJEŠNOG TIMA!
Već 20 godina sport je naša strast. Biciklizam, skijanje, trčanje...
Stalan rast, napredak te moderno i odgovorno poslovanje naš su cilj!

Radi povećanja obima poslova tražimo:

Opis poslova:

  • Knjiženje i evidencija ulaznih računa
  • Obračun i kniženje putnih naloga
  • Knjiženje blagajne i blagajničkog izvještaja
  • Knjiženje prodaje putem kartica
  • Sudjelovanje u obračunu PDV-a
  • Klasifikacija i arhiviranje poslovne dokumentacije vezane uz računovodstvene procese u skladu sa zakonskim propisima
  • Sudjelovanje u pripremama izrade poslovnih izvještaja
  • Ostali poslovi te sudjelovanje u projektima prema nalogu nadređenih osoba, u skladu s znanjima i kompetencijama radnog mjesta
  • prema važećim računovodstvenim standardima i zakonskim propisima s fokusom na točnost i ažurnost

Uvjeti:

  • radno iskustvo: minimalno 3 godine
  • poznavanje MS Office paketa i korištenje Interneta
  • prednost: iskustvo rada u Wand sustavu ( 4th Dimension )
  • sklonost administrativnim poslovima
  • točnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka
  • odgovornost, samostalnost, analitičnosti, preciznost, sposobnost rada pod pritiskom rokova
  • spremnost na kontinuirano obrazovanje i osobni razvoj

Što nudimo:

  • rad na određeno vrijeme uz probni rok te stalni radni odnos
  • rad u poticajnoj, ugodnoj i timskoj atmosferi te dinamičnom okruženju brzorastuće tvrtke, lidera u svojoj branši u regiji te samim time dugoročna stabilnost i sigurnost rada
  • poticajna primanja, mogućnost profesionalnog razvoja i stručnog usavršavanja

Ako se prepoznaješ u navedenim uvjetima, pozivamo te da svoj životopis pošalješ putem 'Brze prijave' do 27.09.2021.