Asistent u internacionalnoj prodaji (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin, Osijek, Zagreb
Rok prijave:
22.07.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tko smo?

NTH Grupa iza sebe ima više od dva desetljeća iskustva u razvoju inovativnih mobilnih rješenja, te pružanja usluga aplikacija i infrastrukture za telekomunikacijsku industriju i medije. Sa sjedištem u Švicarskoj, uredima diljem Europe i s više od 200 zaposlenika, surađujemo sa svjetski poznatim tvrtkama na dnevnoj bazi, svakodnevno unaprjeđujući kvalitetu i inovativnost naših usluga.

Proaktivna si, poduzetna i osoba samouvjerenog pristupa? A usto imaš i izražene prodajne vještine? Čitaj dalje jer tražimo osobu koja će upotpuniti naš Sales tim!

Radno mjesto: Varaždin, Osijek, Zagreb

Opis posla:
- podrška u akviziciji novih partnera i klijenata
- održavanje visoke kvalitete odnosa s postojećim partnerima i klijentima
- sudjelovanje u definiranju ciljeva sektora i predlaganju rješenja za njihovo postizanje
- provedba prodajnih strategija na tržištu
- promatranje lokalnih tržišnih kretanja i otkrivanje potencijalnog poslovnog rizika
Posebne pogodnosti:
Zašto se prijaviti?
Radit ćeš u zanimljivom i dinamičnom okruženju, s ekspertima iz različitih područja. Razvijat ćeš se na profesionalnoj i osobnoj razini, naučiti rješavati izazovne probleme, upoznati kolege i suradnike diljem Europe (i šire), a pritom imati stimulativna primanja sukladna znanju i rezultatima.

Radeći na velikim međunarodnim projektima, upoznat ćeš različite potrebe današnjeg tržišta, imat ćeš priliku putovati u inozemstvo, posjetiti brojne klijente i razne korporativne događaje. Također, moći ćeš razmjenjivati ideje sa svojim novim kolegama iz cijele Europe.

Znanja i kvalifikacije:
Od tebe očekujemo:
- odlične komunikacijske i prezentacijske vještine
- razumijevanje prodajnih procesa
- poželjno iskustvo u izravnoj prodaji
- poželjno poznavanje regionalnog tržišta
- napredno poznavanje engleskog te poželjno poznavanje njemačkog jezika

Prijavi se najkasnije do 22.7.2021. godine slanjem životopisa putem linka za Brzu prijavu.
Strani jezik:
engleski, njemački