Asistent u informatičkoj podršci (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
13.09.2018.
Plaća:
od 531 € do 664 € neto  (Kalkulator plaće)

posao.hr je specijalizirani portal za zapošljavanje koji već više od 15 godina uspješno spaja poslodavce i posloprimce na tržištu rada. S više od 240 000 korisnika posao.hr predstavlja ključnog sudionika tržišta rada.

Naš najveći kapital i kompetitivna prednost su stručni, motivirani i talentirani zaposlenici. Uz ostvarenje zadanih ciljeva, veliku pažnju posvećujemo profesionalnosti, predanosti poslu, otvorenosti, pozitivnom stavu i najvažnije: timskom radu.

Zbog povećanja obima poslovanja i za pružanje što kvalitetnije podrške posao.hr timu i našim klijentima, tražimo:

Asistenta u informatičkoj podršci (m/ž) - Zagreb

Opis posla („kako to izgleda u praksi“):
  • svakodnevno si za računalom
  • izvrsno poznaješ HTML
  • dobro se snalaziš u CSS-u
  • napredno koristiš Photoshop ili Corel
  • kreativan si i vizualni tip osobe koji ima smisao za web dizajn
  • vješt si u Wordpress-u
  • pedantan i detaljan si "do bola"
Obrazovanje i iskustvo („osnovni uvjeti“):
  • Poželjno, nije uvjet: imaš završen fakultet ili si redovan student/ica poželjno informatičkog ili tehničkog smjera
  • upoznat/a si s internetskim poslovanjem
  • lako se snalaziš u bazama podataka i administrativnim poslovima
Mi vam nudimo („nudimo ti“):
  • priliku da stekneš nova znanja
  • razviješ pojedine vještine za koje nisi niti znao/znala da imaš
  • budeš okružen/a veselim, vrijednim i pozitivnim kolegama
  • stekneš nova i vrijedna poznanstva

Ovom prilikom se obvezujemo odgovoriti na e-mail svim kandidatima koji će se prijaviti putem donje Brze prijave do 13.09.2018.

Sretno i vidimo se na razgovoru!

Tvoj