Asistent prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.05.2020.
Plaća:
od 1 062 € do 1 327 € neto  (Kalkulator plaće)

MODEPACK je specijalizirani proizvođač ambalaže koju izvozi na 25 svjetskih tržišta, uz ukupni udio izvoza u poslovanju od 84%.

Prateći razvoj naše proizvodnje - širenje kapaciteta za proizvodnju eCommerce i sigurnosne ambalaže, počinjemo se pripremati za nove izazove koji su ispred nas.

Uz vrhunske proizvode koji su prioritet tvrtke, veliku pažnju posvećujemo zadovoljstvu djelatnika i pozitivnoj atmosferi unutar cijelog sustava.

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave za radno mjesto:
- Zagreb -

Opis posla:

  • Asistent prodaje prije svega mora biti dobar organizator. Dobra radna disciplina je nešto bez čega ovaj posao ne može biti dobro odrađen. Smirenost i snalažljivost u rješavanju dnevnih situacija treba biti vještina koja će krasiti osobu koju tražimo.
  • Od dnevnih aktivnost mogu se izdvojiti: izrada ponuda, komunikacija sa kupcima, briga o poslovnom tijeku od narudžbe do isporuke proizvoda, organizacija putovanja, briga o naplati potraživanja, koordinacija sa drugim odjelima tvrtke i drugi poslovni vezani za prodaju.
  • Trebamo naglasiti da smo tvrtka manjega formata, što zahtjeva prilagodljivost u određenim situacijama sa ciljem rješavanja problema na zadovoljstvo svih koji sudjeluju u tom procesu.

Uvjeti:

  • Najbitniji uvjet je izražena motivacija za radom i učenjem.
  • Bitna je disciplina, odgovornost i pouzdanost.
  • Napredno znanje engleskog jezika, poželjno znanje dodatnog stranog jezika.
  • Poznavanje rada na računalu – Microsoft Office programi.
  • Visoka stručna sprema.
  • Vozačka dozvola B kategorije.
  • Pokazivanje inicijative i entuzijazma u radu.
  • Poželjno je iskustvo na istom (sličnom) radnom mjestu.

Što nudimo:

  • Rad u tvrtki dokazanoj na svjetskom tržištu.
  • Rad u dinamičnom i poticajnom radnom okruženju.
  • Mogućnost učenja i profesionalnog razvoja.
  • Plaća (neto): 8.000 – 10.000 kn
  • Uz fiksnu plaću nudimo i stimulacije na plaću. Mogućnost napredovanja na radnom mjestu.
  • Ugovor na neodređeno vrijeme.