Asistent predsjednika Uprave (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Talentor Hrvatska dio je međunarodne Talentor grupe, a specijalizirana je za posredovanje pri zapošljavanju i HR savjetovanje. Naše usluge uključuju selekciju putem oglašavanja ili direktnu potragu, istraživanja organizacijske klime, assessment centre i psihologijska testiranja.

Za našeg klijenta, respektabilnu osiguravajuću kuću s dugom poviješću djelovanja u Hrvatskoj tražimo motiviranog radnika/radnicu za sljedeće radno mjesto:

Mjesto rada: Zagreb

OPIS RADNIH ZADATAKA:
• Upravlja radom Ureda predsjednika Uprave
• Koordinira poslove između predsjednika Uprave i unutarnjih organizacijskih jedinica
• Vodi zapisnike povjerljivih akata te otpremu i čuvanje dokumentacije vezane za stupanj povjerljivosti Ureda predsjednika Uprave
• Vodi evidencije o izdanim mišljenjima, rješenjima i zaključcima sjednica kojima predsjedava predsjednik Uprave
• Prikuplja materijale od nadležnih sektora za predsjednika Uprave
• Arhivira zapisnike sjednica društava kćeri kojima predsjedava predsjednik Uprave
• Raspoređuje predmete po sektorima prema naputku predsjednika Uprave
• Vodi brigu o rokovima izvršenja zadataka koje izdaje predsjednik Uprave
• Radi protokolarne poslove u Uredu predsjednika Uprave
• Prijem stranaka, telefonskih poruka te organizacija službenih putovanja predsjednika Uprave
• Priprema poslovnih prezentacija prema uputama predsjednika Uprave
• Vodi raspored svih poslovnih sastanaka predsjednika Uprave
• Radi poslove prijama i razvrstavanja pošte za predsjednika Uprave
• Obavlja sve administrativno-tehničke poslove vezane za predsjednika Uprave.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI POZICIJE:
• Min. 3 do 5 godina radnog iskustva na sličnim poslovima
• Minimalno završen prvostupanjski fakultet društveno-humanističkog ili ekonomskog usmjerenja
• Motivacija za učenje i dinamičan rad uz visoko pozicioniranu osobu u kompaniji
• Izvrsne komunikacijske vještine i zrelost u organizacijskom ophođenju
• Povjerljiva i pouzdana osoba s visokom radnom etikom (dosljedna u čuvanju povjerljivih poslovnih podataka)
• Izuzetne organizacijske sposobnosti te vještine upravljanja vremenom s usmjerenošću na rezultate i rokove radnih zadataka
• Dobre analitičke vještine u organizaciji podataka iz višestrukih izvora
• Napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Korištenje MS Office paketa (Word, Excel, PowerPoint)

PONUDA NAŠEG KLIJENTA:
• Mogućnost razvoja vještina analize poslovnih slučajeva
• Rad sa stručnjacima u području osiguranja
• Rad u dinamičnoj i poticajnoj okolini

Ukoliko ste zainteresirani za opisano radno mjesto, molimo Vas da nam uz zamolbu pošaljete životopis na hrvatskom ili engleskom jeziku na e-mail:

[email protected] najkasnije do 10.07.2017.

Ovom prijavom Vaša zamolba biti će pohranjena u bazu podataka Talentor Grupe.

Jurković savjetovanje d.o.o.
Dozvola MINGORP-a za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju, klasa UP/I-102-02/11-04/02, ur. br. 526-08-02-03/4-11-6.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine