Android Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
15.10.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Voliš razvijati mobilne aplikacije, sport i izazove? Priključi se našem timu u razvoju sportskih, nogometnih i zabavnih aplikacija za tržišta SAD-a, te Srednje i Južne Amerike!

Opis posla

Što očekujemo od tebe?

Kao član našeg tima aktivno ćeš sudjelovati u razvoju novih i nadogradnji postojećih aplikacija za mobilne platforme. Radit ćeš u dinamičnom okruženju s najnovijim tehnologijama, a sve s ciljem unapređivanja procesa u našem timu. Ukoliko misliš da tvoje znanje i iskustvo mogu naše aplikacije učiniti još boljim i popularnijim - javi se!
Posebne pogodnosti:
Što ti možeš očekivati od nas?

Kandidatima nudimo:

▪ Sigurna poticajna primanja i napredak u skladu s rezultatima
▪ Mogućnost trajnog usavršavanja i razvoja
▪ Poticajna i ugodna radna atmosfera
▪ Dinamičan i zanimljiv posao u stabilnom poduzeću
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Koje uvjete tražimo?
▪ VSS informatičkog područja
▪ Razumijevanje procesa razvoja softwera
▪ Razumijevanje objektno orijentiranog programiranja
▪ Poznavanje Android SDK, Android studio, Java
▪ Poznavanje verzioniranja (Git)
▪ Sposobnost analize i rješavanje problema
▪ Pisanje čistog i stabilnog koda uz popratnu dokumentaciju
▪ Odgovornost u radu i timski rad
▪ Dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Uz prijavu vas molimo da priložite reference (ukoliko ste radili u timu) ili navedite primjere aplikacija koje ste izrađivali samostalno.

Tko ima prednost?

Poželjno (ne i uvjeti):

▪ Poznavanje sljedećih pojmova: Glide, Retrofit, RxJava, View Binding, Dependency injection
▪ Poznavanje programskog jezika Kotlin
▪ Poznavanje Google Firebase, Google Cloud Platform

Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno