Agentica / Agent za nekretnine

Mjesto rada:
Zagreb, Zadar, Split
Rok prijave:
09.03.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ZAPOŠLJAVAMO!

U potrazi smo za novim agentima/agenticama za nekretnine!

Mjesto rada: Zagreb, Zadar, Split.

Opis posla:

• Pronalaženje novih nekretnina za portfolio agencije
• Pomoć kupcima u pronalasku idealne nekretnine prema njihovim potrebama
• Provedba procesa kupoprodaje i najma (prezentacija nekretnine, posredovanje u pregovorima između stranaka te sklapanju kupoprodajnog ugovora, odnosno ugovora o najmu itd.)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Nudimo:
• Fleksibilno radno vrijeme
• Iznadprosječnu zaradu
• Dinamično i zanimljivo radno okruženje
• Kontinuiranu edukaciju

Uvjeti:
• Komunikativna, energična, proaktivna osoba sa željom za stalnim učenjem
• Vozačka dozvola B kategorije
• Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (znanje drugog stranog jezika je prednost)
• Samostalnost i sposobnost rada u dinamičnom okruženju

Prijave i CV pošaljite na [email protected] ili Brzom prijavom.
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B