Agent za zapošljavanje (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
09.08.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka SunSet Vama nudi jedinstvenu poslovnu priliku da postanete naš agent za zapošljavanje. Mi smo jedna od najvećih personalnih agencija za zapošljavanje u Srednjoj Europi, što je jamstvo naše pouzdanosti, provjerenih postupaka i snažnog branda. Vjerujemo da smo samo zahvaljujući kvalitetnim ljudima koji svakodnevno rade pod brendom SunSet postigli naš trenutni položaj. Stoga vam danas nudimo mogućnost da postanete naš partner - agent za zapošljavanje i sudjelujete u rastu i uspjehu SunSet-a.

Agent za zapošljavanje - vanjski suradnik (m/ž)

Koji će vam biti zadatak?
- traženje kandidata za položaj njegovatelja/ice u Njemačkoj
- Izgradnja ugleda SunSet na Vašem tržištu
- redovita komunikacija sa sjedištem tvrtke
Posebne pogodnosti:
Što vam nudimo?
- snažna marka SunSet sa stabilnom tržišnom pozicijom
- kompletne dokumente potrebne za Vaš rad
- stjecanje iskustva u HR
- stjecanje novih znanja o načinu funkcioniranja međunarodnog društva
- financijska nagrada od 100 € za svaku posredovanju njegovateljicu / njegovatelja

*Naknada u iznosu od 100 € (podjelena 50/50) bit će isplaćena agentu za zapošljavanje ako su ispunjeni sljedeći uvjeti:

- popunjavanje profila njegovatelja/ica i slanje ovog profila odgovornom zaposleniku
- njegovatelj/ica nije nikada imala, ili trenutno nema aktivan ugovor sa SunSet-om
- prihvaćanje ponude za posao koju dobiva njegovatelj/ica
- putovanje njegovatelja/ice do zadane obitelji
- boravak njegovatelja/ice u dodijeljenoj obitelji najmanje 7 dana (uplata akontacije u iznosu od 50 €)
- boravak njegovatelja/ice u dodijeljenoj obitelji najmanje 30 dana (uplata akontacije u iznosu od 50 €)
- izdavanje računa od agenta za zapošljavanje za SunSet
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Što trebamo?
- želja za radom na zadanim zadacima
- ugodan i reprezentativan nastup
- odlučnost da se postignu postavljeni ciljevi
- znanje njemačkog ili engleskog jezika (barem na razini B2)
- aktivan obrt
- iskustvo na polju HR-a predstavlja prednost, ali ne i uvjet - naučit ćemo vas svemu što trebate

Želite li pokušati raditi kao agent za zapošljavanje SunSet-a, ali trenutno nemate aktivan obrt? Nema veze! Pošaljite nam svoj životopis i nagradu ćemo vama isplatiti putem sporazuma. Ako vam se sviđa ovaj posao, uspostavit ćete obrt na sljedeći način.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro