Agent u službi za korisnike za Hrvatsku i Sloveniju (m/ž)

Naš tim neprestano raste te Vas pozivamo da nam se pridružite u zajedničkom doprinosu za uspjeh kompanije. Tražimo osobu za radno mjesto:

AGENT U SLUŽBI ZA KORISNIKE ZA HRVATSKU I SLOVENIJU (m/ž)

Lokacija: Zagreb

OPIS POSLA:
  • Podrška klijentima (pomoć u kreiranju narudžbe, pronalasku željenih artikala i ostalih upita za webshop)
  • Podrška prodavaonicama (komunikacija sa prodavaonicama diljem Hrvatske i Slovenije)
  • Rješavanje reklamacija (podrška kupcima i prodavaonicama u rješavanju reklamacija i povrata)
  • Podrška odjelima marketinga, e-commerce i prodaje
  • Prijevodi iz engleskog na hrvatski i slovenski
UVJETI:
  • Obavezno znanje slovenskog jezika
  • SSS trgovačkog, komercijalnog ili ekonomskog usmjerenja
  • Poželjno radno iskustvo u call centru
  • Izražene komunikacijske i organizacijske vještine
  • Dinamičnost, fleksibilnost, proaktivnost i usmjerenost na potrebe kupaca
  • Izražena odgovornost i predanost poslu
  • Poznavanje MS Office paketa

ŠTO NUDIMO?

Poslovni i osobni razvoj, ugodno radno okruženje, redovita primanja, mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme te mogućnost napredovanja.

Ukoliko smo Vas zainteresirali za ovo radno mjesto, pošaljite svoj životopis putem donje 'Brze prijave' najkasnije do 30.06.2021.

Volite svakodnevne kontakte s ljudima te uživate u novim izazovima i iskustvima?

Volite raditi u timu, odgovorni te, samoinicijativni i želite uredski posao?

ONDA JE OVA POZICIJA BAŠ ZA VAS!