Agent u odjelu korisničke podrške (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.06.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ManpowerGroup Hrvatska za Klijenta, jednu od vodećih tvrtki u svojoj industriji, traži kandidate za poziciju Agenta u odjelu korisničke podrške (m/ž)

Opis posla:
• zaprimanje upita, reklamacija i zahtjeva od strane korisnika
• aktivno nuđenje i prodaja usluga
• produženje ili kreiranje novih ugovora
• kvalitetno rješavanje pritužbi
• održavanje dugoročno kvalitetnog odnosa s korisnikom
• ažuriranje baze postojećih i potencijalnih korisnika
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Koje su pogodnosti za Vas?
• redovita i sigurna primanja + stimulativni bonusi
• izazovno radno okruženje s mogućnošću kontinuiranog usvajanja novih znanja
• osobni razvitak u tvrtki ovisno o Vašem zalaganju

Uvjeti koje očekujemo od idealnog kandidata:
• izražene komunikacijske vještine
• odlične vještine slušanja i izlaganja
• proaktivnost i orijentiranost ka prodajnim rezultatima
• znanje MS Office paketa
• osnovno znanje engleskog jezika
• minimalno SSS

Ukoliko ste zainteresirani za poziciju i zadovoljavate uvjete natječaja, prijavite se slanjem svog životopisa na hrvatskom jeziku putem linka.
Napominjemo kako ćemo kontaktirati samo kandidate koji odgovaraju uvjetima natječaja!

Manpower d.o.o., Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, Hrvatska, Agencija za privremeno zapošljavanje, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2, društvo je evidentirano u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje, pod brojem 28/09.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro