Agent u korisničkoj službi za njemački jezik (m/ž)

Mjesto rada:
rad od kuće (cijela Hrvatska)
Rok prijave:
20.07.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
O projektu
• rad za velikog stanodavca u regiji dach. zadaci su povezani s inbound telefonijom (bez prodaje).
Posebne pogodnosti:
Što ti nudimo
• fiksna satnica u iznosu od 5,70 € neto
• mjesečni bonusi za postizanje traženih ciljeva
• stalni radni odnos na neodređeno vrijeme s probnim rokom; ugovor o radu; honorarna suradnja; studentski ugovor
• rad u smjenama od ponedjeljka do nedjelje između 7.00 – 22.30 h
• plaćeni trening nakon kojeg je osigurano plaćeno mentorstvo i virtualni tim koji ti je stalna podrška u dugoročnom projektu
• mogućnost napredovanja i izgradnja karijere u međunarodnom okruženju
• vrlo ugodna radna atmosfera i prijateljski timski duh
• rad od kuće
• dodatni dan godišnjeg za svake 2 godine s nama
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance, student servis
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od tebe
• njemački jezik: razina C1/C2 (napredni i samostalni korisnik), autentičan izgovor
• engleski jezik: razina B2
• dobro korištenje MS Office paketa
• stabilna internetska veza (žična/Ethernet)
• osobno računalo/laptop s instaliranim Windows 10/11, žične USB slušalice s mikrofonom
• prethodno iskustvo rada u službi za korisnike: poželjno ali nije uvjet
• zainteresiranost za komunikaciju i rješavanje problema na upite kupaca
• razvijene komunikacijske i interakcijske vještine
• spremnost za rad u smjenama

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro