Agent u korisničkoj službi na njemačkom jeziku (m/ž) - Home office

Mjesto rada:
Zagreb - Home office
Rok prijave:
18.10.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
O PROJEKTU
Inbound projekt za klijenta sa sjedištem u Njemačkoj. Zadaci su vezani za obradu otvorenih računa nastalih online shoppingom.

OPIS TVOJIH ZADATAKA NA PROJEKTU:
Svakodnevno pružanje podrške korisnicima usluge na njemačkom jeziku
Rješavanje upita telefonskim putem
Prikupljanje i prosljeđivanje informacija
Dokumentiranje informacija u službenom sustavu
Održavanje visoke kvalitete i zadovoljstva korisnika
Posebne pogodnosti:
ŠTO TI NUDIMO:
* Početna satnica u iznosu od 5,31 € neto
* Mjesečni bonusi za postizanje traženih ciljeva
* Stalni radni odnos na neodređeno vrijeme s probnim rokom; honorarna suradnja; studentski ugovor (30–40 h tjedno)
* Rad u smjenama od ponedjeljka do subote (u prosjeku svaka druga subota radna)
* Plaćeni trening nakon kojeg je osigurano mentorstvo i virtualni tim koji ti je stalna podrška u dugoročnom projektu
* Mogućnost napredovanja i izgradnja karijere u međunarodnom okruženju
* Vrlo ugodna radna atmosfera i prijateljski timski duh
*Rad od kuće
* Dodatni dan godišnjeg za svake 2 godine s nama
* Welcome Bonus 300 € (3 x 100 €)
* Poslovni laptop na korištenje
stalni radni odnos, honorarni posao / freelance, student servis
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
ŠTO OČEKUJEMO OD TEBE:
* Njemački jezik: minimalna razina C1 (napredni i samostalni korisnik), autentičan izgovor
* Dostupnost: ponedjeljak-petak 08:00-20:00 i subota 08:00-17:00
* Dobro korištenje MS Office paketa
* Stabilna internetska veza (žična/Ethernet), LAN kabel
* Žične USB slušalice s mikrofonom
* Prethodno iskustvo rada u službi za korisnike: poželjno ali nije uvjet
* Zainteresiranost za komunikaciju i rješavanje problema na upite kupaca
* Razvijene komunikacijske i interakcijske vještine
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro