Agent u call centru (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.10.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naša tvrtka osnovana je u studenom 2021. kao JV tvrtka između Easy Asset Management JSC Bugarska i Financial Solutions Hrvatska te posluje na tržištu Republike Hrvatske od veljače 2022 godine. Naziv našeg brenda na tržištu je “Kredis”. Easy Asset Management d.o.o. je tvrtka u kojoj svoje interese možete pretvoriti u strast, mjesto gdje će vaše individualne kvalitete biti visoko cijenjene. Znanje i motivacija svake osobe u našem inovativnom timu poštuje se i dijeli, povećavajući uspjeh naše tvrtke. Trenutno pojačavamo naš tim i tražimo pouzdanu, samostalnu i organiziranu osobu za radno mjesto:

Potražujemo djelatnika za rad u call centru u Zagrebu sa izraženim prodajnim vještinama.

Vaš posao obuhvaćat će:
• savjetovanje klijenata te informiranje o produktu
• komunikaciju s kupcima putem telefona
• vođenje evidencije kontakata
• ostali poslovi po nalogu poslodavca
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• profesionalnu i ljubaznu uslugu te komunikativnost
• poznavanje rada na računalu
• analitičko razmišljanje i vještine za određivanje prioriteta zadataka
• vještine timskog rada
• prednost iskustvo u prodaji

Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vještine: Odlično poznavanje MS Office

Ako:
• želite raditi u poduzeću sa sigurnim prihodom i mogućnošću usavršavanja i razvoja
• imate iskustva ili želite steći iskustvo u području prodaje
• tražite ozbiljnu i odgovornu tvrtku koja će vam ponuditi atraktivnu radnu atmosferu

Ovo je Vaša nova prilika! Budite dio našeg tima!

Što nudimo:
• obuka unutar tvrtke i periodična obuka u sektoru
• rad u ugodnom i profesionalnom okruženju
• sigurna i redovita primanja
• rad u međunarodnom okruženju
• dodatne edukacije

Ako ste zainteresirani te ako mislite da ispunjavate naše zahtjeve i da mi ispunjavamo Vaša očekivanja, pošaljite nam detaljan životopis putem linka za prijavu.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro