Agent / promotor u call centru (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.08.2021.

Kolklasik j.d.o.o. je tvrtka koja u ime poznatog europskog branda premium proizvoda dogovara promocije i prezentacije visoko kvalitetnih proizvoda za opremanje doma te kvalitetniji i zdraviji život. Naš zadatak jest predstavljanje i promoviranje branda kroz dogovaranje prezentacija diljem Hrvatske, a promocije se dogovaraju putem call centra koji komunicira prema privatnim korisnicima.
br> Za predstavljanje branda koji već 15 godina uspješno posluje na europskim tržištima, odlučili smo se jer dijelimo iste vrijednosti, a to su odgovornost prema drugim ljudima i prirodnom oklolišu.

Ukoliko dijelite iste vrijednosti, pridružite nam se kako bismo zajedno promovirali kvalitetan i zdrav život te odgovornost prema okolišu.

- Zagreb - Kvaternikov trg

Opis radnog mjesta:

  • Svakodnevna komunikacija s privatnim korisnicima te pozivanje korisnika na prezentacije proizvoda (nije riječ o telefonskoj prodaji)
  • Pozivanje se radi po unaprijed poznatom rasporedu po čitavoj Hrvatskoj (poslodavac priprema baze potencijalnih korisnika za zvanje)
  • Svakom agentu na raspolaganju stoje alati za privlačenje korisnika na samu prezentaciju (besplatni sokovi, pokloni, nagradne igre na samim prezentacijama, isprobavanje samih proizvoda)

Uvjeti:

  • Iskustvo rada u call centru (prednost)
  • Osnovno poznavanje rada na računalu
  • Snalažljivost i kreativnost u samome razgovoru s potencijalnim korisnicima
  • Sposobnost slušanja sugovornika kako bi se prepoznala prilika i stavio naglasak na argumente koji će presuditi da li će se korisnik odazvati na prezentaciju ili ne
  • Spremnost na učenje i prihvaćanje novih ideja i prijedloga, s time da smo uvijek spremni poslušati i vaše prijedloge

Što nudimo:

  • Ugovor o radu na određeno vrijeme uz mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme na temelju postignutih rezultata i zalaganja
  • Mogućnost zapošljavanja umirovljenika
  • Fiksni dio plaće 4.000 kuna + prijevoz
  • Jasno definiran varijabilni dio plaće koji se ostvaruje na temelju dolazaka korisnika na samu prezentaciju
  • Bonusi se ostvaruju na tjednoj i mjesečnoj bazi, a postoje i dnevne nagrade za najbolje rezultate
  • Radno vrijeme od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati
  • U slučaju potrebe, iznimno rad subotom od 9 do 14 sati uz odgovarajuću nadoknadu za prekovremeni rad
  • Ured se nalazi na Kvaternikovom trgu u Zagrebu
  • Osiguravamo svu potrebnu edukaciju, opremu i pripremu za početak rada

Način prijave:
Molimo poslati životopis putem Brze prijave.

Veselimo se Vašim prijavama te srdačno pozdravljamo!

Kolklasik j.d.o.o.
Kameniti stol 12a, 10000 Zagreb