Agent call centra (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
06.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Nudimo zapošljavanje na radnom mjestu agenta call centra, u brzo rastućoj međunarodnoj tvrtci koja je prisutna u tri države i obavlja djelatnost telemarketinga.

Tvrtka ima uhodan i renominan radni kadar te moderne urede koji se nalaze u poslovnom kompleksu Belvedere u Splitu, a sa kompletnom infrastrukturom i naprednom tehnologijom.

Cilj tvrtke jest da u istoj rade zadovoljni motivirani ljudi koji se odlikuju znanjem i poduzetnošću.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• prijava:4 ili 8 sati / dan uz pripadajuću pauzu
• radno vrijeme od ponedjeljka do petka od 08 do 16 sati (call centar ne radi nakon 16 sati)
• kolektivni godišnji odmori
• rad u open-space uredu na lijepoj centralnoj lokaciji s infrastrukturom (prijevoz, parking, dućani, kafići i sl.)
• edukaciju samim početom zaposlenja, te istu svaki mjesec u svrhu poboljšanja obavljanja posla
• ugovor o radu na određeno za sam početak te mogućnost ugovora na neodređeno
• novčane nagrade svaki mjesec za 10 najboljih zaposlenika
• nagradna četverodnevna putovanja za najbolje operatere na tromjesečnom nivou
• cijena sata 25 -45 kn
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• završena srednja škola
• služenje računalom, a na edukaciji se uči služenje internom bazom
• spremnost na timski rad s voditeljima te operaterima u call centru

VAŽNO - Životopis za navedenu poziciju treba:
▪ biti na hrvatskom jeziku
▪ imati maksimalno dvije A4 stranice
▪ sadržavati Vaš datum i mjesto rođenja
▪ sadržavati Vašu prigodnu fotografiju u zaglavlju životopisa
▪ sadržavati Vašu važeću e-mail adresu i mobilni telefon
▪ sadržavati Vaše obrazovanje i radno iskustvo
▪ Molba za posao – nije potrebna

Životopisi koji ne zadovoljavaju traženi standard naveden u prethodnom odjeljku neće biti prihvaćeni u ovom selekcijskom procesu.

Kandidati izabrani za razgovor u Agenciji bit će pravovremeno obaviješteni putem e-maila ili mobitelom, utoliko aplikante molimo da prate e-mail korespondenciju i mobilne pozive.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro