Administrator web stranice / Grafički dizajner (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
22.07.2019.

Zapošljavamo!
POSTANITE DIO NAŠEG USPJEŠNOG TIMA!

ADMINISTRATOR WEB STRANICE /
GRAFIČKI DIZAJNER (M/Ž)

Već dvadeset godina sport je naša strast. Biciklizam, skijanje, trčanje…
Stalan rast, napredak te moderno i odgovorno poslovanje naš su cilj!

Ovo ljeto proširujemo naš tim koji vodi brigu oko web stranice!

Tražimo osobu koja je organizirana, odgovorna, snalažljiva, vješta u radu s računalom i ima barem malo iskustva u administraciji web stranica te upravljanju digitalnim sadržajima.

Opis poslova:

  • Izrada promidžbenih i grafičkih materijala za web i tisak
  • Izrada i slanje newslettera (Mailchimp)
  • Obrada fotografija
  • Administriranje weba sadržajem (unošenje novih proizvoda s opisom, specifikacijama i slikama)
  • Upravljanje katalogom proizvoda
  • Održavanje strukture i funkcionalnosti web shopa

Znanja i vještine:

  • razumijevanje i poznavanje novih medija, alata i tehnika digitalnog marketinga i društvenih mreža
  • napredno poznavanje rada u Adobe Photoshopu, Illustratoru i InDesignu
  • napredno poznavanje MS Office paketa
  • osnovno znanje HTML-a i CSS-a
  • odlično snalaženje i pretraživanje sadržaja na Internetu
  • poznavanje produkt fotografije
  • aktivno znanje engleskog
  • visoka razina pismenosti
  • kreativnost
  • snalažljivost
  • spremnost na timski rad
  • spremnost na usavršavanje i razvoj
  • poznavanje biciklističke industrije (prednost, nije uvjet)
  • zainteresiranost za sport

Što nudimo:

  • rad u dinamičnom okruženju
  • rad s najmodernijom informatičkom opremom i alatima
  • mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja
  • opuštenu i ugodnu radnu atmosfera
  • rad u stabilnoj tvrtki

Ako se prepoznaješ u navedenim uvjetima, pozivamo te da svoj životopis pošalješ na putem Brze prijave do 22.07.2019.