Administrator u odjelu skladište i otprema (m/ž)

Mjesto rada:
Umag
Rok prijave:
01.11.2018.

Aluflexpack novi d.o.o. sa svojim povezanim poslovnim subjektima čini Aluflexpack Grupu koja je integrirana u austrijsku grupu Montana Tech Components. Glavna poslovna djelatnost je proizvodnja fleksibilne ambalaže i prerada aluminijske folije, papira i savitljivih filmova. Više o nama: www.afp.hr

ADMINISTRATOR U ODJELU SKLADIŠTE
I OTPREMA (m/ž)
Pogon Umag – 1 izvršitelj

UKOLIKO TRAŽITE:
Dugoročne izazove u brzorastućem proizvodnom okruženju
Mogućnost brzog napredovanja i osobnog razvoja u internacionalnom okruženju
Stabilan posao i konkurentnu plaću
Zanimljive projekte i dinamične uvjete rada

TE POSJEDUJETE:
Organizacijske i analitičke vještine
Fleksibilnost i komunikativnost
Pozitivan stav i kreativan duh

ALUFLEXPACK VAM NUDI
jedinstvenu priliku i mogućnost učenja i rada u vrhunskoj proizvodnoj djelatnosti!

Uvjeti:

  • SSS/VŠS poželjno ekonomski ili trgovački smjer
  • Radno iskustvo od najmanje 6 mjeseci na sličnim ili istim poslovima (iskustvo u proizvodnoj djelatnosti poželjno)
  • Poželjno iskustvo u radu s HACCP i ISO normama
  • Izvrsno poznavanje rada u MS Office programima (osobito u Excel, Word i Power Point), poželjno poznavanje operativnog sustava Navision (nije uvjet)
  • Napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu (iskusni korisnik C1)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Vodi evidenciju i kontrolu lista dnevnih zaprimanja: poluproizvoda i proizvodnje u tijeku
  • Vodi evidenciju i dokumentaciju o skladištenju te skladišti neusklađenu robu i pravovremeno radi sve potrebne promjene u ERP sustavu
  • Izrađuje i upotpunjava radne upute kataloga pakiranja gotove robe
  • Vodi evidenciju o stanju ambalaže, razini minimalnih zaliha pojedinog artikla ambalaže te sukladno tome vrši pravovremeno naručivanje artikala ambalaže
  • Vrši zaprimanje i skladištenje ambalaže, radi tjedne inventure ambalaže te šalje obavijesti o stanju ambalaže pretpostavljenima
  • Sudjeluje u inventurama svih vrsta zaliha, kao adhoc, tako i redovnim prema internim pravilima poslodavca
  • Predlaže nadređenima prijedlog radnih uputa odjela za nove procese ili korekciju starih
  • Po potrebi vozi viličar i vrši poslove Skladištara – zaprimanje, premještaj robe, provjeru vrste i količine robe na stanju zaliha, kao i pakiranja i ukrcaj robe u vozilo

Prijava kandidata:
Molimo da cijenjene ponude s motivacijskim pismom i životopisom proslijedite putem linka za prijavu ili direktno mailom [email protected] zaključno do 01.11.2018.

Napomena: poziv u daljnji selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja i za koje ocijenimo da postoji realna šansa utemeljenja suradnje. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje i nove prilike za Aluflexpack novi suradnjom. Sve pristigle prijave pohranit ćemo u našoj internoj bazi podataka, osim ukoliko se ne slažete što molimo da naglasite prilikom prijave na natječaj.