Administrator nabave / administratorica nabave  HZZ OGLAS

17 dana do isteka
Kostwein - proizvodnja strojeva društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju
Mjesto rada:
Trnovec
Rok prijave:
24.05.2024.

Mjesto rada:
TRNOVEC, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: - zajedno sa svojim radnim kolegama biti ćete odgovorni za cjelokupan proces nabave, prvenstveno sirovih komada (neobrađeni komadi, odljevci, poluproizvodi) - to uključuje zaprimanje ponuda od dobavljača, pregovore, obradu narudžbi sve do osiguranja kvalitete i pridržavanja termina isporuke - u redovnom ste kontaktu s našim dobavljačima i pregovarate oko cijene i roka isporuke. Posjete, sastanci i pronalazak novih dobavljača također su dio vašeg posla - osim organizacijskih aktivnosti nabave, bavite se također praćenjem i planiranjem zaliha robe na skladištu. Uvjeti: - SSS / VŠS ekonomskog ili strojarskog smjera - prednost: iskustvo u području nabave (posebno u strojarstvu) - visoka razina informatičke pismenosti - izražene komunikacijske vještine, samopouzdano ponašanje, izražene pregovaračke vještine - vrlo dobro poznavanje njemačkog i engleskog jezika u govoru i pismu, drugi jezici su prednost. - spremnost na timski rad - razvijene organizacijske vještine.
Zamolbe je potrebno poslati u dvojezičnom obliku i to: - na hrvatskom jeziku - na engleskom ili njemačkom jeziku Nudimo: - prijava na puno radno vrijeme - putni troškovi plaćeni u cijelosti - ostali neoporezivi dodaci na plaću.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142924894
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje