Administrator (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.12.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
AS Kramar d.o.o. bavi se uvozom i prodajom provjerenih rabljenih vozila svih marki i u ponudi je uvijek oko 300 vozila. Tvrtka je osnovana 2015. godine i pripada grupaciji Kramar koja posluje već 20 godina u Njemačkoj i Bosni i Hercegovini. AS Kramar d.o.o. se kreće uzlaznom putanjom, a osnovni pokretač napretka su ljudi, njihovo znanje, trud i iskustvo.
Ako želiš raditi u timu u kojem se cijeni suradnja i inicijativa? Pouzdana si i odgovorna osoba, znatiželjna i otvorena za učenje? Pridruži nam se i postani dio međunarodnog tima ljudi.
Tražimo djelatnike za rad u poslovnici u Zagrebu, Kovinska 9a.

Vaš posao će obuhvaćati:
• sortiranje računa
• priprema dokumentacije za računovodstvo
• dnevno praćenje tekućih obaveza
• vođenje evidencije radnog vremena
• administrativna podrška kolegama
• izrada raznih tablica praćenja u Excelu-u
• izrada putnih naloga
• suradnja s računovodstvenim timom i knjigovođom
Posebne pogodnosti:
Nudimo Vam:
• dinamičan posao u uspješnom kolektivu
• stalni radni odnos sa probnim rokom
• konkurentnu fiksnu zaradu te mogućnost dodatne zarade ovisno o ostvarenim rezultatima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• 1-3 godine radnog iskustva na istom ili sličnim poslovima
• VSS/VŠS
• vozačku dozvolu B kategorije – aktivan vozač
• timski duh i želju za uspjehom
• želja za učenjem i stjecanje novih znanja
• profesionalnost u ophođenju s klijentima
• poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• poznavanje MS Office
• organizacijske sposobnosti, točnost i pouzdanost

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima, vašu zamolbu sa životopisom pošaljite putem linka za prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina